На ЗНО бажано приходити з оригіналом паспорта

На вході до пункту тестування треба пред’явити оригінал паспорта чи ID-картку, а е-паспорт – у виняткових обставинах

На ЗНО бажано приходити з оригіналом паспорта

Для допуску до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання вступник повинен пред'явити: сертифікат ЗНО; документ, на підставі якого особу зареєстровано для участі в зовнішньому оцінюванні; запрошення-перепустку для участі в зовнішньому оцінюванні. 

Однак останнім часом почастішали випадки, коли пред'являють не оригінал паспорта чи ID-картку, а електронний паспорт у застосунку «Дія». Чи можуть допустити випускника до пункту тестування на підставі цього документа?

За словами заступниці директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяни Вакуленко, з огляду на зростання випадків використання додатку «Дія» для посвідчення особи на пунктах тестування, у виняткових ситуаціях учасникам ЗНО дозволять пред’являти документи в застосунку «Дія».

Проте користуватися додатком «Дія» варто лише тоді, коли з певних причин неможливо пред’явити оригінал документа. Тому учасники повинні мати із собою паспорт чи ID-картку.

Тетяна Вакуленко зазначає, що в кожному пункті проведення ЗНО буде щонайменше одна людина, яка забезпечуватиме перевірку документів учасників за допомогою додатка «Дія». Але учасникові доведеться чекати входу в пункт проведення ЗНО, поки цей один фахівець забезпечить перевірку електронних документів.

«Таке очікування може викликати і в учасника, і в працівників пункту проведення ЗНО небажаний стрес, тому учаснику краще мати при собі фізичні документи паспорт-книжчеку або ID-картку для того, щоб не створювати чергу на вході й уникнути  додаткових соціальних контактів», – підкреслила Тетяна Вакуленко.

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Для вибору закладу освіти та спеціальності скористайтесь сервісом Вступ.ОСВІТА.ЮА

Освіта.ua
17.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дарія
Чи можна прийти на ЗНО з іншим паспортом(новим),якщо реєструвалася на ЗНО по старому?
Дарія
Чи пропустити, на ЗНО,якщо реєструвався по одному паспорті(старому),а прийти з іншим(новим)?
Катерина
В коледж,і де навчається моя донька, студентів ставлять перед вибором або здавати всі чотири ЗНО або не здавати жодного. Чи є це правомірним? Оскільки багато хто планував здавати ЗНО тільки з тих предметів які будуть потрібні в майбутньому для вступу. Дякую.
Ольга
Для Катерина: не ЗНО, а ДПА. Якщо хочете, щоб оцінки ДПА були внесені в свідоцтво, то пишете відповідну заяву і тоді складаєте всі ЗНО, на які реєструвалися. Якщо не хочете, щоб ДПА було внесено в свідоцтво складаєте тільки 3 ЗНО для вступу і в свідоцтві буде написано "звільнено"
Коментувати