Найкращі учасники ЗНО отримають по 100 тисяч грн

Випускники, які за сумою балів з 4-х предметів зовнішнього оцінювання наберуть 790 балів, отримають премії

Найкращі учасники ЗНО отримають по 100 тисяч грн

30 найуспішніших випускників, які за сумою балів з чотирьох предметів ЗНО наберуть 790 балів і більше, в тому числі з одного предмета на 200 балів, отримають премію 100 тисяч грн.

Відповідний проєкт постанови Верховної Ради про премію для найкращих учасників ЗНО рекомендований для прийняття парламентським Комітетом з питань освіти, науки та інновацій.

Проект постанови передбачає запровадження 30 премій з 2021 року.

За словами голови профільного комітету Сергія Бабака, премії будуть додатковою фінансовою підтримкою для талановитих випускників шкіл.

«Коли ми аналізували результати ЗНО та хто входить до 30 кращих учасників - в основному це діти з регіонів, тому премії будуть додатковою фінансовою підтримкою для талановитих випускників. Але є дві умови: перша — бути випускником закладу середньої освіти поточного року, друга — вони мають підписати договір з закладом вищої освіти України», - зазначив Сергій Бабак.

БІЛЬШЕ ПРО ЗНО 2021

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
25.01.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергій Сєров
А если таких будет 31 человек? Кто не получит 100 тысяч? По какому принципу будете отбирать?
Maison
Для Сергій Сєров: у кого мама/папа в министерстве
000
У меня ребенок-студент учится в другом городе и там попал в больницу на операционный стол. Коновалы стали вымогать деньги за свои услуги. Что можно взять со студента? Интересно свои дети у них есть? Когда я учился, такого не было. Помню посылали меня из студенческой поликлиники на консультацию к профессору. В то время требовать деньги у студентов язык бы отсох. А тут они по 100 штук будут раздавать
Коментувати
Сергій
Ага, вже дали по 21 тис. грн. молодим спеціалістам, то ще й по 100 дадуть "найуспішнішим випускникам"