Поріг тесту ЗНО з української мови склав 22 тестових бали

Експертна комісія встановила поріг «склав/не склав» для тесту ЗНО з української мови і літератури

Поріг тесту ЗНО з української мови склав 22 тестових бали

23 липня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для тесту зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, який у 2020 році дорівнюватиме 22 тестовим балам. Відповідне рішення комісії було ухвалено під час засідання комісії.

Адаптивний поріг «склав/не склав» для осіб з особливими мовними освітніми потребами встановлений на рівні 15 тестових балів.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з української мови і літератури складає 22 834 особи, що дорівнює 8,32​% від загальної кількості учасників тестування.

До 24 липня мають бути оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту з української мови і літератури.

Як відомо, результати ЗНО з української мови і літератури також будуть враховані, як державна підсумкова атестація за шкільний курс з української мови. Експертна комісія також затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови і літератури, дорівнює 104 тестовим балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з української мови, правильно виконавши всі завдання, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація з української мови, дорівнює 68 тестовим балам.

Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
23.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Роман Коваль
Українська мова бал 121, виходить я зможу поступити тільки на платну форму навчання
Наталья
Здравствуйте, можно ли поступить в университет на заочку или контракт, если результат зно украинский 114, история 135, география 119, биология -118 баллов.
денчик
пожалуйста ответьте я сдал зно с английского на 106 балов а в дпа 3 балла, мне куратор сказал что минимальный дпа 4. Смогу ли я поступить в универе после 4 курса коледжа?
Галина
Для денчик: якого 4 курсу? Вас зараз мають відрахувати
Коментувати
Олександер
Добрий. день хотів би вас запитати а якщо є набрав 21 ,а прохідний 22 а в коледжі прохідний 4 по 12 бальній шкалі та як з цим бути і що робити?
Галина
Для Олександер: нічого не робити. Вас відрахують і підете працювати. А да, ще можна до ПТУ вступити
Данил
Це для визначення порогу в шкалі 100-200. Для дпа на 4 бали здається 14-16
Коментувати
Алексей
Если я на 2 курсе техникума набрал 104 балла(от 100-200)по- украинскому-это сдал или нет?Спасибо за ответ
Влад
Для Алексей: Ви знущаєтесь? Нижче що написано?
Коментувати
Влад
ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ!!!! ЯКЩО ВАШІ БАЛИ ЗНО ПО 200 БАЛЬНІЙ СИСТЕМІ 100 І ВИЩЕ, ТО ВИ СКЛАЛИ!!! НЕ ПИШІТЬ ПОСТІЙНО ОДНЕ І ТЕ Ж ПИТАННЯ!!!
Денис
Люди добрые, откройте интернет и вникните. Что вы спрашиваете одно и то же. Сдал не сдал. Вам же написали - порог сдал/не сдал 22 бала. Вот у кого 22 и выше тот сдал. У кого ниже 22, тот не сдал.
Роман
Я набрав 22 тестових балів із 104 я склав зно з української мови чи ні чи можу я поступити у Луцький Педагогічний коледж?
Влад
Для Роман: Для Випускник: ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ!!!! ЯКЩО ВАШІ БАЛИ ЗНО ПО 200 БАЛЬНІЙ СИСТЕМІ 100 І ВИЩЕ, ТО ВИ СКЛАЛИ!!! НЕ ПИШІТЬ ПОСТІЙНО ОДНЕ І ТЕ Ж ПИТАННЯ!!!
...
Ви хочете стати вчителем? Може, передумаєте?
Коментувати
Випускник
Доброго дня можете підказати якщо я набрала 21 бал він зараховується до державної атестації чи можна потім поступити?
Влад
Для Випускник: ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ!!!! ЯКЩО ВАШІ БАЛИ ЗНО ПО 200 БАЛЬНІЙ СИСТЕМІ 100 І ВИЩЕ, ТО ВИ СКЛАЛИ!!! НЕ ПИШІТЬ ПОСТІЙНО ОДНЕ І ТЕ Ж ПИТАННЯ!!!
Коментувати
Кирилл
Підкажіть буль ласка, 15 балів ЗНО у вигляді ДПА, чи склав ДПА, чи такий бал дає можливість продовжити навчання в технікумі?
Влад
Для Кирилл: ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ!!!! ЯКЩО ВАШІ БАЛИ ЗНО ПО 200 БАЛЬНІЙ СИСТЕМІ 100 І ВИЩЕ, ТО ВИ СКЛАЛИ!!! НЕ ПИШІТЬ ПОСТІЙНО ОДНЕ І ТЕ Ж ПИТАННЯ!!!
Коментувати
Роман
Так я не абутириент, я сейчас на 2 курсе колледжа перехожу на третий Поэтому спрашиваю
Алёна
Зно этого года,и проверяли снова, после получения результата , опять тоже, звонила в школу никто не знает.
Алёна
Подскажите пожалуйста, как понимать когда проходил зно онлайн то вышлю 53 без высловлювання,а когда получил результат то вышлю 50 вместе с текстом, объясните пожалуйста кто знает как это выходит
Влад
Для Алёна: завдання різні, або важчі. Так часто буває. І пороговий бал. Кожного року різний
Влад
Для Алёна: вибачте. Не правильно зрозумів питання.
Коментувати
Влад
ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ!!!! ЯКЩО ВАШІ БАЛИ ЗНО ПО 200 БАЛЬНІЙ СИСТЕМІ 100 І ВИЩЕ, ТО ВИ СКЛАЛИ!!! НЕ ПИШІТЬ ПОСТІЙНО ОДНЕ І ТЕ Ж ПИТАННЯ!!!
Влад
Кількість тестових балів 24 із 104 Результат за шкалою 100 – 200 б. в мене 103б.Я склав чи ні?
...
Для Влад: Ви читаєте попередні питання-відповіді? Все, що 100 і більше - здав.
Коментувати
Влад
Кількість тестових балів 24 із 104 Результат за шкалою 100 – 200 б. Я склав чи ні?
Артем
Доброго дня, підскажіть будь ласка у мене з української мови 29 балів із 104 (110 балів по 200 шкалі). Я здав чи як?/
JULY20
доброго дня, в мене з мови 32 правильних тестових із 104, за шкалою 114 ,ДПА кількість тестових 23 , склав я цю мову чи ні?
lieutenantkraft
Кількість тестових балів 33 (тридцять три бали) із 104 Результат за шкалою 100 – 200 балів 116.0 (сто шістнадцять балів) Я склав чи ні?
Влад
Для lieutenantkraft: да
Коментувати
Ангеліна
Скажіть будь ласка у мене української мови 26 балів,106,з історії 29 балів,113,з біології 25 балів,106 )то я склала ЗНО чи ні?
Влад
Для Ангеліна: якщо бал зно 100 і більше, склала
Ангеліна
А чому тоді моя учителька сказала що я не здала зно,лише дпа,бо на зно треба 109 балів
Влад
Якщо у Вашому кабінеті вказані бали зно і не написано слова " не склав" то ткніть вашу вчительку туди носом!
Коментувати