ЗНО з української мови і літератури: напередодні тестування

30 червня буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури

ЗНО з української мови і літератури: напередодні тестування

У вівторок, 30 червня основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року продовжиться обов'язковим для усіх учасників тестуванням з української мови і літератури.

Для участі у тестуванні зареєстровано майже 370 тисяч учасників. Проведення тесту розпочнеться об 11 годині. Вхід до пунктів тестування триватиме до 10:50.

Для уникнення скупчень біля входу до пункту тестування допуск учасників до пункту розпочинатиметься о 9:50. У запрошенні-перепустці кожного учасника зазначено проміжок часу, протягом якого йому рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.

Перед входом до пункту тестування учасникам вимірятимуть температуру тіла та перевірять наявність ознак респіраторного захворювання.

Учасникам ЗНО необхідно обов'язково роздрукувати запрошення-перепустку, що розміщена на інформаційній сторінці учасника. Також для допуску до пункту тестування необхідно мати при собі оригінал сертифіката учасника ЗНО та оригінал документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті.

Окрім того, учасникам рекомендовано взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки.

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури складається із завдань трьох форм.

Загальна кількість завдань тесту – 58, на їх виконання учасникам буде відведено 180 хвилин.

Результат виконання завдань №1-33 частини «Українська мова» та №58 частини «Власне висловлення» буде зараховуватися, як державна підсумкова атестація з української мови для учасників, які цього року виявили бажання зарахувати результат ЗНО як ДПА.

Результат виконання завдань всього тесту буде використовуватися під час прийому до закладів вищої освіти.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з української мови, правильно виконавши всі завдання №1-33 та №58, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 68 тестовим балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови і літератури - 104 бали.

Матеріали для підготовки:

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього оцінювання.

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
29.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Разумный Человек
я против того, что два предмета соединили в один тест!!! знание языка - необходимо - это понятно как 2х2!!! но зачем литературу добавлять??? как оценка ДПА - идут задания по мове!!! в аттестате есть оценка по литературе - и нормально!!! разве добавляя вопросы литературы в тест ВНО - дети начнут читать больше??? кточитал - и будет читать!!!! кто не читал произведения - тот сократит о 1-2 страниц все большие творы!!! и всё!!!
Вова
Навіщо воно потрібно, якщо я переконаний на 100% це зно не здадут ні депутати ні мінісьри ні президент так чому діти повинні це все знати, навіщо воно потрібно, доки буде це продовжуватися оця брехня з навчанням.
Вова
Для Вова: Я здам! З будь-якого предмета! Бо вчився в школі! І так кожний, хто вчився!
Катя
Згодна на 100%.Для тих хто дійсно вчився зно не проблема..
Коментувати
Путаю займенники й прийменники
Все нормально - прорвемося!
Елена
Я иду завтра на ЗНО. Я учитель. Люди, давайте пожелаем нашим деткам удачи и прохладной погоды на завтра! Им тяжело. Поддержите их хорошими напутственными словами! Всем добра!
Білочька
Для Елена: всем тяжело! Никому ничего не даётся легко. И не надо дядя!
гость
по тебе видно, что все тяжело
Коментувати
Мила
Национальный вопрос- это не про ЗНО Это вы сайт переступали. На этом сайте люди о другом пишут. И вам все вокруг виноваты , Что вы не. Как живете, как хотели бы. И все, кто живет и учится в Украине , конечно учится на украинском языке . Это государственный язык и это обязательно, если у нас государство. А вот общаться люди будут на том языке, на котором им удобно и на котором хочется. И москали тут ни при чем. Просто в Украине много. Очень много русскоязычных граждан. Это то, о чем говорил недавно Президент. Жаль, что он не говорил о здоровье нации и наших детей.. как это сохранить И зачем вообще в такой ситуации ЗНО- это вопрос. Наверное, потому, что дети Президента не сдаютЗНО И других высоких чиновников ничего не интересует , кроме громких слов И никто не проверяет учителей в классах на корону. Все приходят подряд без тестов и сидят в аудиториях на ЗНО с нашими детьми Вот это- вопрос
гость
Для Мила: а может, это учителя рискуют, сидя с вашими детьми? не? или ваши дети свято-стерильные к болезни?
Коментувати
Danil
Что за праворадикалы в комментариях?       ?... ?                   ?... ?                   ?... ?                ...
Микола Вороний
Для Danil: Дружочек, ты видимо не понял с кем общаешься. Вот эта твоя манера речи "клоунская" меня не впечатляет, давай встретимся, объясню на понятном тебе языке, языке боли.
Павло Губенко (Остап Вишня)
Для Микола Вороний: Ну давай разберем по частям, тобою написанное )) Складывается впечатление что ты реально контуженный , обиженный жизнью имбицил )) Могу тебе и в глаза сказать, готов приехать послушать?) Вся та х**ня тобою написанное это простое пи**абольство , рембо ты комнатный)) от того что ты много написал, жизнь твоя лучше не станет)) п**деть не мешки ворочить, много вас таких по весне оттаяло )) Про таких как ты говорят: Мама не хотела, папа не старался) Вникай в моё послание тебе постарайся проанализировать и сделать выводы для себя)
Коментувати
Коваль Степан
Я скажу по секрету : нічого в меню не палає.Я народився на цій землі.Мені болить що нищиться українська мова і все українське. Московські ублюдки лізуть і пропагують все московське( москальське) .Це моя земля . Московіттам тут не місце... Слава Україні.
67368264861
Для Коваль Степан: я то согласен, но каким хуем это имеет отношение к ЗНО?
Лололо
Для Коваль Степан: хто тебе на твоїй землі зачіпає? Паче мовою! Якою хочеш, такої і цвірінькай, і не шукай винних, що в тебе зозулі в голові дзижчать!
Olga
Для Коваль Степан: Дуй до Канади, там тобі буде комфортно, а у нас повітря чистіше.
Коментувати
Коваль Степан
Я не диванний експерт не історик не лінгвісті навіть не юрист.Я просто пишу. А коли поганий настрій творю. Не вірю в бога, вірю в Україну. В її народ веселий ,клопіткий, що любить волю й правду та невпинно торує шлях свій славний, нелегкий. Як вірний син люблю її природу, її ліси, поля, степи, гаї; із надр земних люблю джерельну воду і спів в гаях невтомних солов’їв. Люблю коли до неба вгору кличе пташиний хор:"Курли ,курли ,курли. Ми повернемось на народне віче додому радо ,де б ми не були". Нехай нас менше, ще живих лишилось. Мільйони вбитих. Кляті вороги. Над рідним краєм підлії з’юрбились та тягнуть кров з розбитої душі. Я-українець !Це моя країна! Між гір Карпат і Криму й Дон-ріки, повсюди буде мова солов’їна лунати ніжно й гордо навіки!
Konstantin Herfurth
Пфф , сдам !Напишу им "Висловлення" на немецком ! И пусть читают "Meinen meinung ist auf Deutsch" , а то что зря я его учил 13 лёт!
Лікар
Для Konstantin Herfurth: буде 0.
Коментувати
Василь
Пляшечка води БЕЗ ЕТИКЕТКИ-найнадійніший захист від короновірусу. Бідні діти !!!!
Юра
Для Василь: До чого тут коронавірус??? Це щоб з пляшки списати не можна було (роблять на пляшках шпори).
Коментувати
Коваль Степан
Якщо діти не знають що таке підмет чи присудок ... Вірю . Це можливо. Реально 18 рік Гімн України паплюжать неграмотні,бо не знають як узгоджується підмет і присудок. Якщо це не принципово,тоді чому 450 чоловік засідали і голосували,а Литвин і Кучма підписували. А відомий українофоб Медведчук писав творив вірш українською... Слава Україні.Дебілам смерть...
Іван Карпенко-Карий
Для Коваль Степан: Маєш багато IQ. США в шоці!!! Продовжуй і далі так, спілка диванних експертів завжди з тобою! Так тримати
Панас Мирний
Для Іван Карпенко-Карий: Підтримую,друже.
Іван Нечуй-Левицький
Сорос йому не проплатив ось, і палає у нього дупа
Коментувати