Повінь на Заході - підстава для участі у додатковому ЗНО

Учасники ЗНО з західних областей зможуть скласти ЗНО під час додаткової сесії тестування

Повінь на Заході - підстава для участі у додатковому ЗНО

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які мешкають у населених пунктах, що зараз потерпають від повені, матимуть можливість пройти тестування під час додаткової сесії ЗНО.

Про це йдеться у повідомленні Українського центру оцінювання якості освіти у зв'язку зі стихійним лихом у Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській та Чернівецькій областях.

«Очевидно, що в ситуації, що склалася, Вам у жодному разі не можна наражати себе на додаткову небезпеку, тому, якщо Ви сумніваєтеся, чи зможете доїхати до пунктів тестування, просимо Вас залишатися вдома і взяти участь у додатковій сесії ЗНО», - наголошують в УЦОЯО.

Також у Центрі зазначають, що фахівці з Івано-Франківського та Львівського регіональних центрів оцінювання якості нададуть необхідну інформаційну підтримку.

На сайтах цих регіональних центрів буде розміщено зразок заяви про участь у додатковій сесії, яку мають подати учасники ЗНО.

«Ми сподіваємося, що випробовування на міцність природою скоро завершаться, а Ви зможете показати свій найвищий результат на ЗНО і вступити до омріяних вишів», - наголосили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
24.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вікторія
Як дізнатися чи переносят тебе на додаткову сесію?Я з Закарпатської області)
Лиля
Ну это уже не справедливый результат будет. А если доп ЗНО легче выпадет чем основное?
Віталій
Для Лиля: Разочарую: не легче.
Адміністратор дурки
А то и сложнее, хоть и не на много
Коментувати
Вуйко
Нужно ли ВНО что бы собирать клубнику в Польше?.
клубничный вор
Для Вуйко: да, а так же золотая медаль и средний бал аттестата не ниже 11.5
Коментувати