Пробне ЗНО відбудеться у звичному форматі

Після завершення карантину всі зареєстровані учасники зможуть пройти пробне ЗНО

Пробне ЗНО відбудеться у звичному форматі

У зв’язку з продовженням всеукраїнського карантину до 24 квітня 2020 року проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання відтерміновується.

В Українському центрі оцінювання якості освіти повідомляють, що після завершення карантину всі зареєстровані учасники зможуть у звичному форматі пройти пробне ЗНО.

Нові дати проведення буде повідомлено додатково.

Також випускникам буде надана можливість дистанційно поспостерігати за процедурою проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання і виконати тестові завдання з обраного предмета.

Найближчим часом усі матеріали буде розміщено в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання.

Освіта.ua
26.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Василь
Дякуємо, дуже корисна інформація саме зараз! Доречі, викладачам і батькам на замітку, соціальний проект: безкоштовно пробне ЗНО в форматі онлайн від освітньої компанії ЯвКурсі: https://info.yavkursi.com/probne-zno
Анастасія
Краще за все було б відмінити пробне ЗНО, повернути кошти і. тоді основна сесія була б на місяць раніше.+ чому не можна прискорити процес вступу, перевірки ЗНО й зробити дати різних предметів більш щільні. ВСТУПНИЙ етап триває місяць. Чому неможна його СКОРОТИТИ. Все рівно весь час ти просто очікуєш а лише один день реєструєшся потім чекаєш 10 днів, подаєш електронні документи, знов 15 днів чекаєш, й потім в один день йдеш до вузу здавати оригінал. Це все можна скоротити ситуація ж форс-мажорна. СТВОРІТЬ аварійний НОВИЙ СЦЕНАРІЙ ВСТУПУ а не просто відкладіть дати. Це не вирішення проблеми а її уникнення. Міністерство ж повинно щось думати а не просто страждати бюрократією. Підслуховуватися до своїх громадян!!
Dmytro
Для Анастасія: Строки пробного ЗНО жодним чинном не впливають на строки проведення основної сессії. Відразу повідомили, що основне ЗНО відкладається на місяць, а пробне проведуть колись ДО основного. Основна сессія відкладається для того, щоб у випускників була можливість підтягнути пробіли, які могли утворитися через карантин, і хоча можна репетувати про те, що відповідальні учні все одно готувались і готуються. а ледарі не готувались і готуватись не будуть, тим не менше, для відповідальних учнів це додатковий місяць підготовки до ЗНО. Дати різних ЗНО неможливо зробити щільніщими, тому що різні учні сдають різні предмети, і просто неможливо провести за тиждень всі ЗНО, між днями проведення має бути хоча б день "передишки".
Анастасія
Усунення цих аспектів є лише одні з можливих рішень. Я дякую що ви пояснили чому ними не нехтують. Але не згодна з підтягненням через карантин. Тобто уряд визнає що не взявся до цього відповідально й не лише непроконтролював а навіть не дав чітких вказівок на роботу підчас карантин. Ситуація критична. Карантин життєво необхідний. Потрібно було професійно підготувати чіткий план інструкцію навчання. Зараз все залежить від вчителя хтось просто дав прочитати параграфи, хтось дає певні завдання на певний період, хтось проводить урок з трьома групами на клас щодня. Карантин можливо буде життєво необхідний й літом а може навіть осеней й поза. Скупчення такої маси людей як на ЗНО буде трагічним. Взагалі у міністерства повинна бути завжди готова програма для дистанційного навчання. Адже в країні вже були катастрофи. Потрібно мати аварійний сценарій а не просто відкладати дати
Анастасія
Для Dmytro: ці передижки тривають більше чим один два дні.
Коментувати