Проведення пробного ЗНО перенесено на квітень

В Україні через коронавірус змінені дати проведення пробного зовнішнього оцінювання

Проведення пробного ЗНО перенесено на квітень

В Україні змінені дати проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти.

В УЦОЯО зазначають, що відповідне рішення було ухвалено з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 та на виконання постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11 березня 2020 року.

Тестування з української мови і літератури відбудеться 4 квітня 2020 року.

Тестування з інших навчальних предметів – 11 квітня 2020 року.

Увага! Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання мають повторно видрукувати запрошення-перепустки.

Більше про ЗНО 2020

Для отримання оперативної інформації про новини ЗНО приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
12.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Volodymyr Volodin
Дякуємо, дуже корисна інформація саме зараз! Доречі, викладачам і батькам на замітку, соціальний проект: безкоштовно пробне ЗНО в форматі онлайн від освітньої компанії ЯвКурсі: https://info.yavkursi.com/probne-zno
М
Для Учасник:-я проти,математикиЗНО-для всіх,а з укр.м.-диктант,якщо Ви не читали-питання прочитайте.Діти повинні бути грамотними,а-не затурканими(правопис-спростити).
Учасник
ЗНО І ТІЛЬКИ ЗНО! За відміну ЗНО ратують або ті, що готові купляти оцінки на вступі, або потенційні "продавці" оцінок, або люди, які, м’яко кажучи, абсолютно не орієнтуються в проблемах освіти.
Dorian
Я дивуюсь людям, які кричать про відміну ЗНО. В такому випадку одразу зросте корупція. За відсутності ЗНО, оцінювати абітурієнтів будуть комісії з викладачів університетів. А вища освіта у нас повністю корумпована. Тепер на державне будуть потраляти ті, хто більше заплатить. Я думаю у більшості з нас були знайомі, які не ходили на пари і вчились на стипендію. От уявіть собі дітей, які навіть на уроки не ходитимуть а просто заноситимуть гроші в комісію при вступі...
Алиса
Здравствуйте , что делать если зарегестрировалась но теперь на эти даты прийти не могу ?
Галина
Для Алиса: то не ходіть.
Коментувати
Alis
Для Гость: Вже весна надворі а ви "пургу гоните"! І чи не забагато на себе берете, оцінюючи мовлення всієї країни? Одне дивує: що на освітянських сайтах роблять невігласи?!
Гость
Відмініть взагалі в цьому році зно, усе одно майже вся країна розмовляє російською, та маючи мінімальний сертифікат можно потрапити на бюджет за хабар
Галина
Для Гость: це ж яким чином? ану поділіться способом?
Випускник
Для Гость: З дуба звалився, чи з бодуна пишеш х***ю?
Правда
Для Галина:для чого вам,ваші діти вже вчаться.
Коментувати