Визначено результати ЗНО з історії України

Завершено обробку відповідей та визначено результати ЗНО абітурієнтів з історії України

Визначено результати ЗНО з історії України

Українським центром оцінювання якості освіти оголошені результати зовнішнього оцінювання з історії України, проведення якого відбулось 06 червня 2018 року.

Зміст сертифікаційної роботи ЗНО був визначений на основі програми зовнішнього незалежного оцінювання з історії України.

Тест з історії України містив 60 завдань, за правильне виконання яких учасник мав можливість отримати 94 тестових бали.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання №1-30, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 47 балам.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Пороговий бал «склав/не склав» тесту ЗНО з історії України встановлений на рівні 26 тестових балів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати тестування будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки.

Усі учасники, які подолали визначений експертами бар’єр, отримали рейтингову оцінку, що визначена за шкалою від 100 до 200 балів. Отриманий результат тестування учасники ЗНО зможуть використовувати під час вступної кампанії до закладів вищої освіти.

Оскільки результати зовнішнього оцінювання з історії України будуть враховані як державна підсумкова атестація за шкільний курс з історії України, Українським центром оцінювання якості освіти складено та затверджено окрему таблицю переведення тестових балів у шкалу 1-12 балів.

Учасники тестування поточного року зможуть ознайомитись зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Бланки відповідей будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників 21 червня.

Також, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 5 календарних днів з моменту оголошення результатів тестування.

Таблиця переведення тестових балів з історії України у 200-бальну шкалу:

Таблиця переведення тестових балів з історії України у шкалу 1-12 балів:

 

Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Освіта.ua та Абітурієнт у Facebook.

Освіта.ua
21.06.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Михаил
13 тетрадь по Истории Украины. Во 2 вопросе правильным ответом считается вариант Г (Юлиан Бачинский в брошюре "Украина Irredenta"),но это произведение было написано в 1895 (XIX век),а сама история по которой проводится ЗНО XX-XXI века,значит по логике вещей,и по правильности должен быть правильный ответ Б (Николай Михновский "Самостоятельная Украина"! В 6 вопросе сказано "Кто возглавлял Украинское госсударство при обстоятельствах,приведенных с урывка документа?",по результатам правильным ответом является вариант Г (С.Петлюра),но он возглавлял армию,а никак не госсударство!Правильным будет вариант В (В.Винниченко) ибо именно он возглавлял госсударство! Есть ли смысл подавать апелляцию,если содержание не будут просматривать?
не байдужий до історії
Для Михаил: щодо 6 питання: після еміграції Винниченка з лютого 1919 року саме Петлюра очолюва Директорію УНР. Тут все правильно має бути Петлюра.
Коментувати