Поріг тесту ЗНО з історії України склав 26 балів

Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг «склав/не склав» для тесту ЗНО з історії України

Поріг тесту ЗНО з історії України склав 26 балів

20 червня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, який у 2018 році дорівнюватиме 26 тестовим балам. Відповідне рішення було ухвалено під час засідання комісії.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з історії України, складає 22 692 особи, що дорівнює 14,19% від загальної кількості учасників тестування.

21 червня будуть оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з історії України та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів.

Як відомо, результати ЗНО з історії України також будуть враховані, як державна підсумкова атестація з історії України. Відповідно, експертна комісія затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна було отримати правильно виконавши всі завдання тесту, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 47 балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна було набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи - 94 бали.

Для отримання оперативної інформації про початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
20.06.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Светлана
153бали то здано як пораховани порігдля здавання Зно поясніть як тоеба рахувати
Леся
Якщо не здав історію ЗНО після школи чи можна поступити у ВУЗ? Плануємо на платне навчання в університеті. Які шанси? Чи треба перездавати через рік?
989
Для Леся: історію не здав, а які здав?
Настя
скласти*
Коментувати
Оля
Якщо я здавала тільки дпа з історії, ( першу частину ), мені теж треба подолати поріг?
Випукник
Кількість тестових балів 37 (тридцять сім балів) із 94 Результат за шкалою 100 – 200 балів 130.0 (сто тридцять балів) Державна підсумкова атестація Кількість тестових балів 24 (двадцять чотири балів) Державна підсумкова атестація Результат за шкалою 1 – 12 балів 8(вісім балів).Що це означає здав чи ні?
невідомо
Для Випукник: Здав. Якщо не здав, то нема оцінки в 200-сот бальній системі
Коментувати
Taras Fastivets
Порадів, коли побачив, що більшість коментів до цієї новини присвячена аналізу якості знань майбутніх абітурієнтів, а не "плачу" на тему "нас завалили" ;)
Markus_Buk
Кількість тестових балів 30 (тридцять балів) із 94 Результат за шкалою 100 – 200 балів 111.0 (сто одинадцять балів) Державна підсумкова атестація Кількість тестових балів 13 (тринадцять балів) Державна підсумкова атестація Результат за шкалою 1 – 12 балів 5 (п’ять балів) Вот что получилось, интересно подойдет ли это для вуза,как думаете?
Абітурієнт
Як гадаєте, якщо в мене 185 з української, 189 з математики, 185 з історії та 184 з географії, я маю шанс вступити в гарний ВНЗ?
Вступ
Для Абітурієнт: В КНУ Шевченка и в Могилянку на экономические и юридические специальности на бюджет маловероятно ( там баллы для аббитуриеннтов претендующих на бюджет обычно под 200 и там мало бюджетных мест). В КНЕУ им Гетьмана и в Торговэкономический на бюджет можно расчитывать вполне.
007
А кто сказал, что КНУ - хороший ВУЗ? Доить пытаются еще до 1 сентября за поселение в общягу, уровень даваемых знаний так себе. Сами не захотите учиться, толку не будет. Могилянка: общяга на краю земли. Кому надо такой напряг? Вашим наивным родителям?
Коментувати
Анжела
Щоб там не говорили за підвищення балів ,я скажу від імені всіх, хто склав ЗНО з історії України :"Велике дякую,що дали змогу поступати у ВНЗ,ми станемо прекрасними спеціалістами і будемо для цього докладати максимум зусиль.Ще раз дякуємо!)))"
Юрий
У меня одного в соответствиях правильные ответы, ас за них баллы не начислены?
Наташа
Для Юрий: у меня тоже!
Максим
и у меня, 28, 57, 58
Дмитрий
Читайте внимательно правила! За эти вопросы максимум 3 балла
Коментувати
Ната
Я вважаю що варто провести ЗНО вчителів, тому що рівень підготовки викликає сумніви! А вже після кадрових змін у викладацькому складі перевіряти дітей. Вчителі не зацікавлені вчити! Їх ціуавить тільки репетиторство!
Надія
Для Ната: Хто хоче - навчається і без репетиторів. Чи вчителю з лозиною стояти за спиною? Я знаю багатьох дітей, які склали ЗНО від 180 до 198 (!!!) без репетиторів.
Гнівний коментатор
А для чого тоді вчителі, якщо діти готуються до ЗНО без них? Обов’язково тести для них!
Анна Сеник
Можете взагалі переходити на самостійне навчання і вчителів не чіпати взагалі
Коментувати
cos
Історія була нe дужe важка. Якщо порахувати, то поріг вгадування 94/4=23,5 балів. Припустимо, що абітурієнту пощастидо вгадати умовно 10-15 правильних відповідeй, тоді мінімум він набeрe 33-39 тeстових балів. Поріг має дорівнювати 40-41 тeстовий бал в такому випадку. І цe мінімум.
Алекс
Для cos: Вчера вы писали: "В том году некоторые члены комиссии обещали, что порог будет по истории 30 баллов. Нужно повышать проходной. Предлогаю комиссии поставить в пределах 41-51 тестовых баллов. Повышайте качество образования в Украине." А сегодня уже пишите 40-41. Что случилось? Вас уже не так сильно волнует качество образования в стране?)
cos
Для Алекс: Волнуeт. Я думаю, что к такому проходному, как 51 тeстовый бал нужно идти за 3 года, чтобы не резко было. В этом условно 41, в следующем 44, через год 48, а через год 51. Но увы, комиссия решила наоборот— понизить проходной до 26. И нужно смотреть, не как сдали абитуриенты, а по количеству набранных тестовых баллов. Если набрали 51 тестовый бал 95% абитуриентов, а 5% не прошли, значит 95% прошли порог в 100 баллов, если набрало 25%, то они получают проходной, а 75% готовятся на следующий год. Нужно не количество, а качество.
Ігор
Чи ви здуріли вибачте, я просто не маю слів. Прохідний бал 51. Включіть мозок. 26 це є досить таки великк частина зно. Методом тику, більше не вгадаєш. Зробити поріг 51- це зробити зно не коректним і завалити абітурієнтів. В такому випадку, УЦОЯО буде не якісним і його повалять і не буде ніякого зно.
Коментувати
Студент
На мою думку поріг з історії має складати не 26 балів, а 50! Навіщо брати в університети, навіть на контракт, людей які навіть у шкільній програмі не можуть до толку дійти, і не потрібно мені говорити, що питання цьогорічного ЗНО з історії некоректні, а складав ЗНО з історії України в 2014 році та набрав 189 балів, цьогорічне ЗНО я також проходив, на мою думку усі питання КОРЕКТНІ P.S. За цьогорічне ЗНО я набрав 187 балів.
Участник ЗНО
Для Студент: Если вы в 2014 проходили 3НО, то сейчас вы на 4 курсе? Вам 21-22 года? И набрали 187 баллов? А вы в курсе что дети после 11 кл. набирают и по 190 + ? И им по 16-18 лет. Что вы делали в ВУЗе 4 года?
Студент
Друг, я навчаюся на економічному факультеті, у мене вже як 3 роки немає історії України, тим паче у нас була зовсім інша програма ЗНО. :)
сумно
студенте, в нашій історії ще історики досі толку дійти не можуть. Результати ЗНО з історії не показник ніяких знань. Але провінційні ВНЗ гребуть на технічні спеціальності абітурієнтів з високим балом з історії і з нульовими знаннями з математики, фізики, хімії, от їм дійсно нема що в ВНЗ робити, навіть на контракті
Коментувати
Ярослав
А что по поводу спорных вопросов ? Я про второй, где Михновский и вопрос про партии в третьем задании ?
Taras Fastivets
Доречі, трохи статистики: * минулого року прохідний бал був 27, а відсоток "неподолавших" - 13,45% * цього року прохідний бал знизили до 26, а відсоток "неподолавших" зріс до 14,19%... Так что, еще не известно кому повезло....
вмл
До речі
ОпаОпа
Крапка.
Taras Fastivets
Стосовно "до речі"... Знову ж таки, зауважу, що немає межі досконалості ;) Окреме написання з’явилося в останні десятиліття за новими правилами. Я вивчав українську ще за генсека Брєжнєва, в період русифікації, коли нашими вчителями з української мови були молоденькі педагоги, які щорічно вагітніли та "уходили в декрет" ;) поки нашою вчителькою не стала заслужена в минулому, але старенька пенсіонерка "баба Саша"; вона й "довчила" нас рідної мови ;) "Доречі" (в сенсі "кстати") ми вважали прислівником - тому й звикли писати разом :( "Кстати", разом це слово тоді рекомендував писати і визнаний на той час "Словарь української мови / Упор. з дод. влас. матеріалу Б. Грінченко : в 4-х т. — К. : Вид-во Академії наук Української РСР, 1958. Том 1, ст. 425"... Однак, в 2009 році здавав ЗНО з УкрМовЛІт і отримав 192 бали ;) Тому, прошу вибачення за лінгвістичну помилку ;) Крапка.
Коментувати
ЛІНа
Давайте не будемо вже зовсім так песимістично говорити про наше майбутнє покоління. Безперечно, у нас є і талановиті, обдаровані діти! Однак, факт "пролізу" до вузів таки є і буде завжди. Такий вже в нації менталітет. Поряд з відмінниками вчаться і слабші діти-для прикладу, хоча б пільговики. Я не хочу нікого ображати, однак вважаю, що пільгами повинні користуватися ті, хто їх заробив, а не їх діти .Діти повинні самі собі заробити ці пільги, а не прикриватися батьківськими.
Taras Fastivets
Для ЛІНа: Давайте будемо говорити про наше майбутнє покоління і не песимістично, і не оптимістично... А реалістично! Ви особисто бажали б, щоб поряд із стомалогічним креслом або на суддівському помості опинилися ті "в-минулому-діти", які мали пільги? батьки яких фінансово дотягували їх оцінки до потрібного балу? "дуже гарненькі, але з вчителями не повезло"? Чи все ж таки - гарні фахівці своєї справи... Коли вас, не дай Боже, неправильно вилікують або засудять, чи будете ви особисто казати: "Та нічого страшного, адже то в нас такий менталітет..."?
ЛІНа
Для Taras: Будь ласка, уважніше прочитайте, що написано мною, а не перекручуйте, фрази під себе!
Дмитрий
Высок наглухо отбитые животные, как ЗНО по истории отображает успехи человека в изучении закона, а тем более его профпригодность, что с 3бал0м? Мать живая?
Коментувати
Nazar
Це ви барани за гроші екзамени здавали і вступали без знань взагалі і зараз ви вирішуєте які з абітурієнтів вийдуть прокурори. Чи може поговоримо про те що більша частина наших водіїв купила права а хто знав його валили.
Taras Fastivets
Для Nazar: Для Nazar: ЗНО и есть способ разорвать этот "порочный круг"... Кроме того, на подобных заседаниях замечена тенденция: * за повышение проходного балла выступают, как правило, молодые члены комиссии (получившие высшее образование после ЗНО) и высококвалифицированные преподаватели * за понижение проходного балла выступают, как правило, "сердобольные" педагоги, апеллирующие к аргументу "давайте не портить детям детство" ;)
Світлана
А як ви прокоментуєте той факт, що молоді члени комісії, які голосують за підвищення балу, самі роблять помилки в українській мові. На якому такому " протязі" вчилась одна із членів комісії?
Taras Fastivets
..."А як ви прокоментуєте той факт, що молоді члени комісії, які голосують за підвищення балу, самі роблять помилки в українській мові..." Та так би й прокоментував: немає межі досконалості!!! ;) Дуже гарно було б, щоб мій адвокат / стоматолог / прораб і т.ін. відрізняв "протяг" від "впродовж"...
Коментувати
батько
https://www.youtube.com/watch?v=mm0zjKpmL6Y
ЛІНа
Слава Богу! Знизили хоча б на 1 бал проти минулорічного ЗНО! У дітей з’явиться можливість вступити до вузів.
Галина
Для ЛІНа: Куди дальше знижувати!
Артур
Для ЛІНа: "Будь осторожен, когда о чем-то просишь Бога. Потому что можешь и получить это" © Стивен Кинг Коли діти, у яких "з’явилася можливість вступити до вузів" завдяки цьогорічному зниженню прохідного балу вивчаться на прокурорів, суддів, соцпрацівників, вчителів (спеціальностей, на яких сертифікат з історії є обов’язковим) дай Боже вам не скаржитися на якість їх роботи ;) І, не дай Боже, вам зазнати поневірянь від якості їхньої кваліфікації ;(
Taras Fastivets
Большинство критиков ЗНО считают его "дискриминацией" в отношении "детей", которым надо "продолжить детство" после школы в ВУЗе... И мало кто из таких критиков думает о том, что эти же "недоросли" через 10-15 лет будут реально влиять на качество их жизни!!!
Коментувати
Мар'яна
Доброго дня! Напишіть, будь ласка, посилання на засідання експертної комісії у прямому ефірі
Світлана
Для Мар’яна: https://www.ukrinform.ua/block-conferences
Коментувати