Визначено результати ЗНО з іноземних мов

Результати тестування розміщені на персональних сторінках учасників зовнішнього оцінювання

Визначено результати ЗНО з іноземних мов

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього оцінювання з англійської, німецької, французької та іспанської мов.

Зміст сертифікаційних робіт ЗНО був визначений на основі програм зовнішнього незалежного оцінювання з зазначених предметів.

Усі тести з іноземних мов містили 59 завдань, за правильне виконання яких учасник мав можливість отримати 72 тестових бали.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщуються на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Пороговий бал «склав/не склав» для всіх тестів ЗНО з іноземних мов був встановлений на рівні 19 тестових балів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

Усі учасники, які подолали визначений експертами бар’єр, отримали рейтингову оцінку, що визначена за шкалою від 100 до 200 балів. Отриманий результат тестування учасники ЗНО зможуть використовувати під час вступної кампанії до вишів України.

Оскільки результати зовнішнього оцінювання з іноземної мови можуть бути зараховані як державна підсумкова атестація за шкільний курс з англійської, німецької, французької або іспанської мови. Відповідно, Українським центром оцінювання якості освіти складено та затверджено окремі таблиці переведення тестових балів у шкалу 1-12 балів.

Учасники тестування поточного року зможуть ознайомитись зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Бланки відповідей будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників 16 червня.

Також, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 5 календарних днів з моменту оголошення результатів тестування.

Таблиця переведення тестових балів з англійської мови у 200-бальну шкалу:

 

Таблиця переведення тестових балів з англійської мови у шкалу 1-12 балів:

 

Таблиця переведення тестових балів з німецької мови у 200-бальну шкалу:

 

Таблиця переведення тестових балів з німецької мови у шкалу 1-12 балів:

 

Таблиця переведення тестових балів з французької мови у 200-бальну шкалу:

 

Таблиця переведення тестових балів з французької мови у шкалу 1-12 балів:

 

Таблиця переведення тестових балів з іспанської мови у 200-бальну шкалу:

 

Таблиця переведення тестових балів з іспанської мови у шкалу 1-12 балів:

 

Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Освіта.ua та Абітурієнт у Facebook.

Освіта.ua
15.06.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
olena
Будь ласка, дайте відповідь на питання :вчора, коли члени експертної комісії встановлювали пороговий бал з англійської мови, голова комісії оголосив для всіх випускників на всю Україну, що такі питання як 51. 55, 57 будуть зараховуватися учням як правильні навіть і у випадку, якщо вони допустили помилку..Ви пояснювали це тим, що вони були заскладними..І їх не будуть враховувати як помилки у шкалі 1-12 балів при ДПА для рівню стандарту...Дайте офіційну інформацію стосовно цього питання...Кажуть, що декому врахували цей факт,а декому ні...Дякую https://www.facebook.com/zno.ukr.center/ моє питання для Українського центру оцінювання якості освіти....
Ганна
Петиція щодо ЗНИЖЕННЯ порогового балу з англійської https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/1701
Юля
Чому в 2017р поріг був 13 балів , а в 2017р 19.Що змінилося?Якщо за аудіювання більше половини набрали до 8 балів?
Іван
Для Юля: Спростилися завдання і більше балів можна було набрати шляхом вгадування.
просто вчитель
Для Іван: Навіщо таке писати. Якраз в англійській мові шляхом вгадування багато не набереш.А підняли пороговий бал,бо стало більше завдань.У 2017 році максимальна кількість балів була 56,а у 2018 -72.
Коментувати
Юля
Чому не зарахували номер 51,55,57? ЯКЩО СКАЗАЛИ,ЩО ЗАРАХУЮТЬ?Чому такий високий поріг?
Jul
Чому нам не зарахували номер 51;55 і 57, якщо Ви самі це казали на прямій трансляції... ( це не коректні складені завдання )
007
Для Jul: Как Вы это определили? В ЭК этого не видно.
Коментувати
Спасибо
Присоединяюсь к предыдущему оратору,хотелось бы добавить что до седьмого колена !?!
007
Для Спасибо: Да, комиссия была специализированная. Вопрос в чем?
Коментувати
007
Александр, Я на месте, а где Вы пропали. Момент who is who вроде наступил или хвалиться оказалось не чем?
Олександр
Для 007: ?
007
Для Олександр: и .
Олександр
Джеймс,уже прошли сутки,как я оставил Вам сообщение.Но ответа не получил.Думаю,что Вы просто не нашли его и не прочитали.Для агента Вашего уровня нужны не только безупречное владение английским) Сообщение на соседней ветке,немного припрятано)Уверен,что результат у Вас намного выше,с чем заранее и поздравляю. Больше сюда заходить не буду,здесь стало не интересно)
Коментувати
Ваня
Карандій Вадим Анатолійович, якщо ЗНО з англ.мови, на вашу думку, було легким, то бажаю вам щоб ви і ваша родина до кінця своїх днів були в такому стресі, як випускники 2018 та їхні батьки.
Вікторія
Для Ваня: Приєднуємося!
Serge
Для Ваня: в сравнение с другими годами, то было не сложное. Письмо вобще божеское. Только качество аудирования было на низком уровне.
Коментувати