Визначено результати ЗНО з української мови і літератури

Завершено обробку відповідей та визначено результати ЗНО абітурієнтів з української мови і літератури

Визначено результати ЗНО з української мови і літератури

Українським центром оцінювання якості освіти оголошені результати зовнішнього оцінювання з української мови і літератури, проведення якого відбулось 24 травня 2018 року.

Зміст сертифікаційної роботи ЗНО був визначений на основі програми зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури.

Тест з української мови і літератури містив 58 завдань, за правильне виконання яких учасник мав можливість отримати 104 тестових бали.

Мовний блок тесту, виконання завдань якого буде зараховано як державна підсумкова атестація з української мови, містив 34 завдання, за правильне виконання яких можна було отримати 68 тестових балів.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Пороговий бал «склав/не склав» тесту ЗНО з української мови та літератури встановлений на рівні 23 тестових балів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати тестування будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки.

Усі учасники, які подолали визначений експертами бар’єр, отримали рейтингову оцінку, що визначена за шкалою від 100 до 200 балів. Отриманий результат тестування учасники ЗНО зможуть використовувати під час вступної кампанії до закладів вищої освіти.

Оскільки результати зовнішнього оцінювання з української мови і літератури будуть враховані як державна підсумкова атестація за шкільний курс з української мови, Українським центром оцінювання якості освіти складено та затверджено окрему таблицю переведення тестових балів у шкалу 1-12 балів.

Учасники тестування поточного року зможуть ознайомитись зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Бланки відповідей будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників 16 червня.

Також, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 5 календарних днів з моменту оголошення результатів тестування.

Таблиця переведення тестових балів з української мови і літератури у 200-бальну шкалу:

 

Таблиця переведення тестових балів з української мови у шкалу 1-12 балів:

 

Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Освіта.ua та Абітурієнт у Facebook.

Освіта.ua
15.06.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Каріна Загорулько
Бали дійсно неспівпадають з тими, які в на інформаційних сторінках. 49 балів,згідно таблиці має бути 9, хоча поставили далеко не ту оцінку.
Галина
Для Каріна Загорулько: Ви отримали 49 балів з усього тесту чи лише з укрмови? Якщо з мови, то дійсно 9 балів, якщо з усього тесту, то треба знати скільки з них відносяться до мови.
Коментувати
Иванка Ткаченко
Один вопрос. Пришли скан-копии бланков, как можно понять, за что сняли балы в сочинении? Лично мне не понятно на каком основании поснимали балы за орфографию, граматику и лексику
Іван
Для Иванка Ткаченко: Подайте аппеляцию.
Илонка
Только нужно самому присутствовать. Могут добавить. А если не пришел, то и оставят, как есть.
Коментувати
лерух
Почему таблица не соответствует результатам в личном кабинете ученика?.’.’.
Ганна
Петиція щодо ЗНИЖЕННЯ порогового балу з англійської https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/1701
Богдан
Для Ганна: Какая петиция?Полностью поддерживаю людей,которые говорят что зно максимально объективно оценивает знания. Лично я набрал 182,ничего сложного в ЗНО нет.
Диман
Уже засунуть можешь куда-то эту петицию...
Реалист
Ребята, вы серйозно? Каким нужно быть тупим что бы не набрать пороговий бал с анг? Дети, порог нужно поднять до 35 заданий, я сдавал ЗНО с анг, это был 2014 год, спокойно на 187 балов. Если вы плохо написали это не задание тяжелые, это вы просто тупые.
Коментувати