Результати ЗНО з математики оголосять до 15 червня

Визначення результатів тестування з математики відбуватиметься у декілька етапів

Результати ЗНО з математики оголосять до 15 червня

Визначення офіційних результатів зовнішнього незалежного оцінювання з математики відбуватиметься у декілька етапів.

Спочатку відбудеться комп’ютерна обробка сертифікаційних робіт учасників ЗНО та перевірка екзаменаторами завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю №№25-33.

Після цього буде визначено кількість тестових балів кожної сертифікаційної роботи.

На наступному етапі, спеціально створена експертна комісія з питань визначення результатів ЗНО, ухвалить рішення про встановлення порога «склав/не склав». Учасники ЗНО, які не подолають визначений пороговий бал, вважатимуться такими, хто тест не склав.

Результати тих учасників, які подолають пороговий бал, будуть визначені за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів. Рейтингова оцінка за шкалою 100–200 балів буде відображати місце результату учасника серед результатів інших абітурієнтів.

Оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з математики відбудеться не пізніше 15 червня.

Після цього школи отримають результати державної підсумкової атестації своїх випускників з математики.

При оголошенні результатів ЗНО з математики будуть оприлюднені таблиці переведення тестових балів за шкалою від 100 до 200 балів і таблиці за шкалою від 1 до 12 балів.

ЗНО-2018: ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ З МАТЕМАТИКИ

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
22.05.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
Шановні батьки!ЗНО у 9 класі потрібно для того ,щоб дитина у майбутньому негналася за будь якою вищою освітою,а обрала собі -чи працювати головою,чи руками.Невиніть тих вчителів,які вам правдиво показують знання вашої дитини,а звинувачуйте, тих у кого ЗНО непишуть ,які відсижують свій урок.Що до Міносвіти,до нього особливі питання.Чи хтось у міністерстві бачив програмовий матеріал з математики?Як розвивати країну,якщо з 5 класу дитина перевантажена і не сприймає математику як точну науку.ЗНО показує ,що саме елементарні помилки учні роблять і тому такий низький рівень знань.Доречі, саме вчителі математики, навчають на уроках,бо їхня оцінка не ЗНО а як себе учень почуває у суспільстві (реалізовується),сидіти на уроці учні не дають..Може випускник бути математик ,а у житті нулем.Тимбіль, нашій владі не потрібні природничі науки,тому у 10 класі замість збільшити нереальний час, вони вводять 3 години.І звідкілля будуть інженери...Саме вони з низькими знаннями будуть майбутнє наше.Тому чиновники, спростіть непосильну програму,введіть обовязкове ЗНО для 9 класу,заохочуйте саме вчителів математики (хоча б раз перевірте контролну роботу) ,видайте книжку одного автора ,але на всі класи (беріть приклад з СРСР ,де підручник був Погорелова чорно-білий ,за зразком Колмогорова з алгебри ,де завдання посильні слабому учневі)Після цього давайте оцінку учителю.Батькам всеодно бачиться розумна дитина його,і витель завжди неправ
Наталья
Мой ребёнок писал ЗНО по математике по адресу: г. Киев, Харьковское шоссе 15. Так вот...В одной из аудиторий, по независящим от детей причинам, ЗНО началось с опозданием почти на два с половиной часа. И вот дети, у которых и так нервы на пределе из-за ответственности момента, должны были столько времени просто сидеть и ждать. Бесспорно, данный факт повлиял на результаты детей в этой группе крайне негативно. Остальные дети были вынуждены ждать своих тетрадок лишние 3 часа, ведь их выдают только после завершения написания теста всеми группами. И почему нельзя проверять детей металлоискателем до начала написания и в конце..? Зачем усугублять и так нервную обстаноку во время теста? Как думаете, если ребёнка выводят в коридор, так как металлоискатель звенел и люди в чёрном уже явно потирали руки, полагая, что нашли нарушителя с телефоном в кармане, а ребёнок был уверен, что его выгонят - это положительно повлияло на результаты его теста?! Оказалось, прибор среагироал на пуговицу!!!
Микита
Начертил график и пирамиду линейкой в бланке Б(черной ручкой).что будет?онулируют?
Не в оцінках суть
ЗНО з математики в 9 класі потрібне, щоб батьки знали в якому стані голова у їхньої дитини. І щоб вчителі дітей вчили і боялись сорому перед батьками, що учнів не навчили!! На те і щука в річці, щоб карась не спав!!
Тетяна
Для Не в оцінках суть: А чи не ті ж батьки вмовляють вчителя на перездачі для підвищення оцінки. І вони також часто говорять: так він же ходить до репетитора, а вам вісімки шкода... Різні ситуації бувають. А розумним дітям часто-густо доводиться чекати, коли ж у вчителя знайдеться час, щоб перевірити задачу на рівняння, бо вчитель досі намагається навчити слабеньких учнів розв’язувати елементарні рівняння, яких вони не вміють ще з третього класу розв’язувати. І таке інше... Шкода дітей, що хочуть навчатися в темпі, і їм доводиться багато матеріалу опановувати самостійно. Батьки в 5 класі просто зобов’язані зробити все, щоб дитина йшла на урок готовою, а не зі списаним дз. І здогадайтесь, як ті слабенькі здадуть ЗНО в 9 класі.
Справедливість
Якщо ЗНО потрібне для того щоб вчителі боялися. То навіщо ломати долі дітей цим ЗНО. Адже на мою думку щоб вчителі боялися потрібні інші методи. Наприклал робити перевірки вчителям під час робочого дня не офіційно. А не так що всі ще за тиждень про це знають.
Коментувати
2018
Коли ж для 9 класів ДПА буде у формі ЗНО? Адже рівень знань за оцінки 12 для учнів загальноосвітніх класів і класів з поглибленим вивченням суттєво різниться...
1
Для 2018: Якась безглузда ЗНОманія розвинулась. І який сенс у впровадженні ЗНО у 9 класі. Ну напише хтось на 12 балів, а хтось на 1, і що від цього зміниться? Може, у 10 клас не переведуть, на другий рік залишать, призначать переекзаменовку? Ні! Всі учні 9 класу автоматично переводяться у 10 клас, якщо вони самі не вирішили піти у ПТУ.
Коментувати