Відбулось зовнішнє оцінювання з математики

Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього оцінювання оголосять 23 травня

Відбулось зовнішнє оцінювання з математики

У вівторок тестуванням з математики в Україні стартувало проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році. 

За інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у тестуванні взяли 106 551 особа, що становить 95 % від загальної кількості зареєстрованих. 37 учасників зовнішнього незалежного оцінювання не змогли потрапити до пунктів тестування через запізнення, 43 — через відсутність одного з обов’язкових документів.

Результати зовнішнього оцінювання з математики зараховуватимуться як вступний тест для бажаючих вступати до закладів вищої освіти у цьому році, а також за бажанням випускника, як державна підсумкова атестація зі шкільного курсу з предмета.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 52 балам.

Максимальна кількість тестових балів яку можна набрати правильно виконавши всі завдання тесту - 62 бала.

Правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з математики будуть оприлюднені 23 травня. Див. розділ Відповіді на тести ЗНО.

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з математики відбудеться за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО не пізніше 14 червня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до12 балів з математики та таблиця переведення тестових балів з математики у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати тестування з математики будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 15 червня.

Після цього школи отримають результати державної підсумкової атестації своїх випускників.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини, можуть до 29 травня подати до регіонального центру оцінювання якості освіти заяву про участь у додатковій сесії ЗНО. Додаткова сесія ЗНО з математики відбудеться 3 липня.

ЗНО-2018: Як розрахувати бал з математики

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
22.05.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лариса
Я думала, що в 2015 році були дуже легкі завдання. Але у цьому році насправді - найлегші. Думаю, що багато буде високих результатів
dddd
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
dddd
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Имя
Странно, но по-моему в этом году было самое простое ЗНО по математике за всё время)
2018
Коли ж для 9 класів ДПА буде у формі ЗНО? Адже рівень знань за оцінки 12 для учнів загальноосвітніх класів і класів з поглибленим вивченням суттєво різниться...
Вадим
Для 2018: глупость.
Коментувати
Тетяна
Правила коментування не виконуються. Ім’я автора коменту до мого "дуже гарне". !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????????????????
сайт
Для Тетяна: НЕ модерируется
Коментувати
заебало зно
НУ КАК ОНО???