Визначено результати ЗНО з математики

Результати тестування розміщені на персональних сторінках учасників зовнішнього оцінювання

Визначено результати ЗНО з математики

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього оцінювання з математики, проведення якого відбулось 31 травня 2017 року.

Зміст сертифікаційної роботи ЗНО був визначений на основі програми зовнішнього незалежного оцінювання з математики.

Тест з математики містив 33 завдання, за правильне виконання яких учасник мав можливість отримати 62 тестових бали.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Пороговий бал склав/не склав для тесту ЗНО з математики встановлений експертною комісією на рівні 11 тестових балів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

Усі учасники, які подолали визначений експертами бар’єр отримали рейтингову оцінку, що визначена за шкалою від 100 до 200 балів. Отриманий результат тестування учасники ЗНО зможуть використовувати під час вступної кампанії до вищих навчальних закладів.

Оскільки результати зовнішнього оцінювання з математики можуть бути враховані як державна підсумкова атестація за шкільний курс з математики, Українським центром оцінювання якості освіти складено та затверджено окрему таблицю переведення тестових балів у шкалу 1-12 балів.

Учасники тестування поточного року зможуть ознайомитись зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Бланки відповідей будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників.

Також, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 5 календарних днів з моменту оголошення результатів тестування.

Таблиця переведення тестових балів з математики у 200-бальну шкалу:

Таблиця переведення тестових балів з математики у шкалу 1-12 балів:

Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
15.06.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валентина
Вибачте. А зараз можливo поступити на таки специальности.
Валентина
Шановнi, про що ви пишете, яка вiдмiна ЗНО? Хто учиться, той здае гарно всi тести. Саме ЗНО дае можливiсть учням поступати в престижном Вузи на престижнi cпецiальностi. А от саме екзамени, то що колись були - це корупция. Ви пригадайте Чи можна було поступили простим дiтям в медичнi, юридически, фармацептични Вузи. Звичайно до раниш - нi. A зараз подливой. Вчитися потрибно в школи.
Ollesia
О, бачу, люди пeрeстають підтримувати цю корупційну систeму. Пропоную повeрнути вступні іспити.. Яка прeрогатива від цього: 1. Вас швидко оцінять на eкзамeні, та скажуть рeзультати у пeрший дeнь. 2. Завдання вступних іспитів нe виходили за мeжі шкільного курсу, а на ЗНО виходять. 3. Вас чeсно оцінять, нe збільшать і нe змeншать ваш рeзультат. Поставлять такий бал, на який Ви заслуговуєтe. 4. Вступні іспити вчать висловлювати думку абітурієнтів, а ЗНО ні. 5. Викладачі завжди йдуть на зустріч абітурієнтам. Ось такі пeрeваги вступу за допомогою вступних іспитів.
Татьяна Власова
Для Ollesia: Кому ви це пропонуєте? Ви чудово розумієте, що вороття назад до вступних екзаменів у вузі вже не буде.
Ollesia
Для Татьяна Власова: Цe ми щe побачимо. Якщо прийдe міністр освіти, який будe проти ЗНО, то всe можливо.
Татьяна Власова
Для Ollesia: Ви дійсно вважаєте міністра освіти аж настільки впливовим, щоб одноосібно вирішувати такі питання? Системи подібні ЗНО діють в усіх цивілізованих країнах, а вступні екзамени це атавізм ще радянських часів. Максимум, що може бути - це певна корекція правил, можливо якісь послаблення, наприклад для заочної форми. Але повної відміни ЗНО і повернення до старої системи не чекайте.
Коментувати
Доцент
Доброго вечора. Чи відчуваєте ви, що ЗНО не дає гарантії у якісній освіті. Діти перестали вчитися. Чи вважаєте ви це негативним явищем. Коли ми провели своє тестування в вузах, то учні, які написали тест на 170-180 університетське тестування написали на двійки. Чому МОН цим не цікавиться?
Рома
Для Доцент: Так відраховуйте, в чому причина? Тільки проблема в тому, що частину цих випускників до вступу готують репетитори, частина яких є викладачами вузів. Неефективно працюємо!
Татьяна Власова
Для Рома: А ви спробуйте ще відрахувати студента! Це не так легко, адже кожен із них це години для викладача.
Коментувати
honda
Карандій жлоб. При Лікарчуку я б отримав 171, а не 143 (зрівнюю 2015 за 27 тестових балів отримав би 171, а в 2017 році за це отримав всього 143). Карандій дуже урізав шкалу. Де справедливість? Яким чином він визначає шкалювання?
Осьтак
Для honda: І ще хочуть враховувати минулорічні сертифікати нарівні з цьогорічними. Як можна порівнювати рейтинг 2016 року і 2017?
Lana
Для honda: у 2015 ЗНО було двох рівнів складності
Ваня
Не рівняйте завдання 2015 року і ці
Коментувати
Учасник
Скан когда будет? А то вы мне весело 4 балла в трубу слили, и это без решения открытых заданий.
мама
А коли можна буде ознайомитися зі сканом своєї роботи, щоб побачити, як оцінювалися завдання відкритої форми і за що знято бали?
Інна
Є критерії оцінювання останнього завдання? Дуже хотілося б знати
Михайло Чиж
Для Інна: http://testportal.gov.ua/evaluationmath/
турботлива мама
Хочеться, щоб кожного члена цієї комісії підняли о 5 годині ранку, посадили в шкільний автобус, відправили за 120 - 200 км. до пункту тестування дорогами, в яких ями по коліна. Діставшись місця призначення о 9,00 год. простояти до 10,50 год, дізнатися, що поблизу відсутні туалети, побігати містом в пошуках останніх. А потім, маючи за плечима навчання в загальноосвітній школі невеличкого міста, сісти й скласти тест на рівні спеціалізованих навчальних закладів . Бажаю членам комісії відчути все це на власних дітях сторицею. На наступні роки вчителі придметники щоб теж на рівні дітей здавали ЗНО. Щоб можна було порівняти навчання вчитель- учень.
ната
повністю підтримую.кожному вчителю предметнику зараховували результат ЗНО за роботу за рік.
Коментувати