Учасники пробного ЗНО отримають результати онлайн

Онлайн-сервіс розпочне свою роботу 1 квітня і буде доступний на сайті УЦОЯО

Учасники пробного ЗНО отримають результати онлайн

Цього року учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання зможуть визначити результати тестування онлайн. Відповідний сервіс розпочне свою роботу 1 квітня і буде доступний на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Щоб отримати результат з певного навчального предмета, учаснику тестування буде необхідно внести до електронної форми відповіді, що були надані під час проходження пробного ЗНО.

Сервіс працюватиме впродовж чотирьох днів після проведення кожного пробного тестування, що відбудуться 1 і 8 квітня.

Результати проходження пробного тестування зможуть отримати лише ті особи, які внесуть свої відповіді до сервісу визначення результатів.

Освіта.ua
31.03.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вася
Гандоны пидарасы долбоёбы пиздонутые уебаны
Надія
ДЕ МОЖНА ЗНАЙТИ ЗАВДАННЯ ДЛЯ ПРОБНОГО ТЕСТУВАННЯ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ВІД 1 КВІТНЯ 2017
насправді
пробне ЗНО - це моральна та психологічна підготовка до основної здачі. За два місяці мало, що можна покращити у знаннях предмету. Але підготувати себе емоційно можна.
а насправді?
Пробне ЗНО має багато своїх, як "+", так і "-". Все - це досвід.
Діана Завірюха
Знайшла правильні відповіді на пробне ЗНО 2017 з укр. мови https://erudyt.net/pidgotovka-do-zno/zno-2017-zavdannya-probnoho-zno-2017-z-ukrajinskoji-movy-i-literatury.html
ну и какой толк с пробного
Для Діана Завірюха: Даже глазам не верю. Слушайте, а может ответы с ВНО тоже будут на рынках продавать. Только им надо учесть вся эта шарашкина контора может плохие иметь последствия. В главном для государства. Мониторинг помните? Подумайте! Люди деньги заплатили. За что?
продолжение
Для Діана Завірюха: ИЛИ PS: ОНО УЖЕ ПРОШЛО! ВОТ И ПРАВИЛЬНО, ЧТО ЕСТЬ ОТВЕТЫ.
а насправді?
Для ну и какой толк с пробного: Толк є. Тільки правильні відповіді дійсно швидкими темпами розійшлися Інтернетом.
Коментувати
тест
Не працює ваш сервіс. Відповіді ввели, результату немає.
Кирило
Для тест: Інформація на офіційному сайті УЦОЯО: "Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури та картка учасника будуть розміщені 8 квітня." Учіться читати оголошення на офіційних сайтах установ.
Коментувати
разные взгляды
В любом случае школьное пробное тестирование, тоже организовать можно. Для той категории, которая не имеет возможность заплатить 130 гр. Все зависит от отношения к этому администрации. Ведь им надо будет следить за объективностью и чесностью этого процесса.
:)
На сайт попасть не возможно. Что то сделайте с этим
і таке воно пробне
За наявності в школі хороших учителів предметників та учителів інформатики таке "пробне" готується за 4,5 годин. Звичайно на основі тестів за минулі роки. Крім того основне - безкоштовно.
можно и так
Если выбирать вопросы из разных сессий. Допустим 2,3 или 6 из одной, получим очень хороший тест. Ну, способы тестирования могут быть разными. От бумажного до компьютерного варианта. Можно даже онлайн. В прочем специалистам информатикам виднее.
Люда
Для і таке воно пробне: І у вільний час вчителя!
Сергей
подскажите,я не могу попасть на орцояо,одесский центр говорит вебстраница не доступна!а мнеинужно приглашение розпечатать на 8 число!
Коментувати