Визначено результати ЗНО з трьох предметів

Завершено обробку відповідей та визначено результати ЗНО з географії, фізики та хімії

Визначено результати ЗНО з трьох предметів

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього оцінювання з географії, фізики та хімії, предметів, що завершували програму основної сесії ЗНО.

Зміст сертифікаційних робіт ЗНО був визначений на основі програм зовнішнього незалежного оцінювання з зазначених предметів.

Максимальна кількість тестових балів, що могли отримати абітурієнти за виконання завдань тесту з географії складає - 92 бала, з фізики - 56 балів, хімії - 80 балів.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Пороговий бал склав/не склав для тесту ЗНО з географії встановлений експертною комісією на рівні 28 тестових балів, з фізики - 11 балів, з хімії - 19 тестових балів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

Усі учасники, які подолали визначений експертами бар’єр, отримали рейтингову оцінку, що визначена за шкалою від 100 до 200 балів. Отриманий результат тестування учасники ЗНО зможуть використовувати під час вступної кампанії до вищих навчальних закладів.

У разі необхідності ознайомлення зі своєю тестовою роботою учасник зовнішнього незалежного оцінювання може подати запит та отримати електронну або паперову копію виконаного тесту.

Також, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 5 календарних днів з моменту оголошення результатів тестування.

Таблиці переведення тестових балів дивиться у розділі Результати ЗНО.

Освіта.ua
24.06.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
А відповіді з 3-х предметів додаткової сесії ще не визначено http://znoclub.com/inshe/917-zavdannya-ta-vidpovidi-zno-2016-dodatkova-sesiya.html
мнє
Невже не розумієте,зараз з балами 130 поступлять всі на юридичний,мед.інститут на платне, з балами 190 поступлять ті,яким вже можна ставити діагноз .................. ...а ті,які реально на щось заслуговують будуть метатись,і виберуть,як правило, не те,що треба,з чим Вас вітаю,Українці-ви раби,та вже спам’ятайтеся НАРЕШТІ!!!!!!!!!!!
!!!
Для мнє: пішов ти знаєш куди......
мнє
А САМ (а) туди сходити не хочеш на пару з нашим Міністром ОСВІТИ І КУПОЮ КОМУНІСТИЧНОЇ ЗАКВАСКИ освітянських дегенератів,які уже скільки років ,використовуючи бюджетні кошти,плюндрують все і вся і далі будуть це робити через таке г. .......но,як ти!!!!!!!
Anna
для мне: это какой же диагноз можно ставить людям с 190? Не идиоты? Люди способные выучить определенный обьем информации?
Коментувати
Andy
Методика визначення рейтингового балу з тестового. ~~~~~ http://osvita.ua/doc/files/news/516/51650/nakaz_99_2016.pdf
Наталія
Для Andy: Дякую!!!
Коментувати
Юлія
Шановні, для чого стільки бруду? Хочу сказати, що в однокласників моєї доньки всі результати ЗНО віповідають їх шкільним балам та рівню знань (працюю в школі, знаю), все досить об○єктивно. Діти, які вчили, здали ЗНО не нижче 170. Абсолютно ВСІ подолали поріг з УСІХ предметів з відповідними балами. Просто не треба було орієнтуватися на минулорічні таблиці, бо вони і не повинні бути ідентичними цьогорічним, а дітям треба було пояснювати різницю, от і все.
val
Для Юлія: Не треба було виставляти розрахункові таблиці,особливо з фізики, зробити різницю в балах в мінус до 25
val
Для Юлія: якщо ви працюєте в школі- ви. напевно знаєте, що бал ЗНО не залежить від шкільної оцінки, а від того наскільки якісно займався репетитор та від бюджету батьків
Юлія
Для val: Звичайно, не треба було давати неправильні орієнтри типу "як розрахувати бал", а просто чекати цьогорічних результатів, тоді не було б стільки проблем.
Коментувати
Аня
http://cs630428.vk.me/v630428643/3ada9/gTl2UvU3cbU.jpg вот тут написана формула по которой рассчитывали баллы зно, никто ничего вам не занижал, все весьма логично
:)
Для Аня: Ви, пробачте, що за ссилку дали? Хочете сказати, що в 2011-2015 роках була одна методика, а в цьому інша? Не меліть дурниць. Навіть по географії жоден не набрав 92 бали і в рейтинговій таблиці на 200 балах нікого немає. Це бред, бо таблиця рейтингова!!!
Аня
Для :) : формула что я кинула зависит от процента людей написавших лучше, все ок, я своим результаты так посчитала и все сошлось)
:)
І на скільки балів відрізняється ваш результат від минулорічного? Доречі, ссилка не відкривається)
Коментувати
Влад
А чому б не поступити наступним чином: визначити мінімальний прохідний бал (дещо вище межі вгадування). Позначимо його через "X". Якщо абітурієнт набрав бали від "X" до "Y", він має право поступати на навчання тільки в технікуми або коледжі. Якщо кількість балів буде вище "Y" то ще + університет. По-перше: збережуться технікуми і коледжі. Після коледжу поступити в університет набагато легше (було б бажання продовжувати навчання). По-друге: давайте не будемо наївними, самі університети межу "Y" не визначать. Вони завжди будуть вибирати мінімум (рефлекс самозбереження).
фууууууу
Що собі хочуть,то роблять УЦОЯОшні ""швині",мають нас і наших дітей за рабів,але так Вам -це неподобство не мине,прийде ще кара Господня і по Вашу нікчемну душу,зрештою,Ви всі також маєте дітей,а в житті все повертається"бумерангом".
Наталія
Для фууууууу: І я думала, чи вони нормально сплять. Просто вони забули, що житті ніхто не скасовував закон бумеранга. Стільки матів у їхню сторону. Минулого року в дитини з фізики було б 189, цього-178. А цього року фізика ще важча була, ніж минулого.
Сергій
задачі цього року були легші
Коментувати
Артур
Гниды,дайте нормально поступить в университет, вы блять ахуели?55 баллов по географии в прошлом году 168 а в этом 158,вы ебанулись господа?
ххх
Для Артур: Невже ти, ідіоте, думаєш, що таких дурнів, як ти, ждуть - не дочекаються в університеті?
Коментувати
Zyrf
Бали ЗНО з усіх предметів занизили у порівнянні з минулими роками на 15-25 балів.І це ми покращуємо систему освіти? Це йде цілеспрямоване знищення освіти.Не дивно ,що діти йдуть вчитися за кордон,ті які мають можливість.Адже вони з європейським дипломом можуть працювати в будь-якій країні світу. А що чекає на діток тут? В більшості платне навчання, а потім робота де попало або заробітки за кордоном.ВСЕ ДЛЯ ЛЮДЕЙ!!!!
Дарина
Що з результатами з фізики?За тогорічними на 20 балів більше було. Чому так?
Жизнь-боль
Прикольно, як таблиця з фізики цього року відрізняється від таблиці 2015.
Андрей Козак
А что, киношки не будет? Прошлые две были веселенькие, с огоньком.