Визначено результати ЗНО-2016 з англійської мови

Завершено обробку відповідей та визначено результати ЗНО абітурієнтів з іноземних мов

Визначено результати ЗНО-2016 з англійської мови

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього оцінювання з англійської мови, що відбулося 7 червня 2016 року.

Зміст сертифікаційної роботи ЗНО був визначений на основі програми зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови.

Сертифікаційна робота з англійської мови містила 43 завдання, за правильне виконання яких учасник мав можливість отримати 56 тестових балів.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Пороговий бал склав/не склав тесту ЗНО з англійської мови встановлений експертною комісією на рівні 11 тестових балів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

Усі учасники, які подолали визначений експертами бар’єр, отримали рейтингову оцінку, що визначена за шкалою від 100 до 200 балів. Отриманий результат тестування учасники ЗНО зможуть використовувати під час вступної кампанії до вищих навчальних закладів.

У разі необхідності ознайомлення зі своєю тестовою роботою учасник зовнішнього незалежного оцінювання може подати запит та отримати електронну або паперову копію виконаного тесту.

Також, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 5 календарних днів з моменту оголошення результатів тестування.

Також, Українським центром оцінювання якості освіти визначено результати ЗНО з німецької, іспанської, французької та російської мов.

Таблиця переведення тестових балів з англійської мови у 200-бальну шкалу

Освіта.ua
18.06.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Иванов Влад
Когда этот опрос (см. низ предыдущего поста) совсем ошалел))) более 72% написали, что не доверяют УЦОЯО, опрос удалили со страницы вообще, причем, уже высказалось более 200 человек минут за 15. Это было как раз после английского и немецкого тестов. Хитроумный УЦОЯО решил провести опрос 2000 абитуриентов ДО сдачи всех тестов и имеет совесть еще выкладывать это в нет: "Всё хорошо, прекрасная маркиза..." Пусть сейчас проведут подобный опрос по всей стране анонимно среди всех абитуриентов. Они знают результат, какой будет при этом, поэтому никогда на такое не пойдут!
Иванов Влад
Посмеемся вместе: "5 травня 2016 року під час тестування з української мови і літератури «Громадянська мережа «ОПОРА» спільно з Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва за підтримки Проекту USAID Альянс Програми сприяння зовнішньому тестуванню проводили опитування учасників про різні аспекти підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, його сприйняття цьогорічними абітурієнтами, а також умови проведення. Усього було опитано 2 086 осіб у 80 пунктах тестування за вибіркою, що репрезентує регіональний склад учасників ЗНО. Незважаючи на побутування тверджень про те, що тести зовнішнього незалежного оцінювання є складними, абсолютна більшість опитаних в Україні випускників шкіл (72%) переконані, що тих знань, якi здобуваються в школi, достатньо для складання ЗНО."___________________________________________________________________ Я видел, парень открыл опрос для работы по социологии"доверяете ли вы центру оценивания и его объективности в выявлении знаний абитуриента" в ВК в теме ЗНО.
Карішка Лопатенко
Коли можна дізнатися відповіді з додаткової сесії зно з англійської мови?
Анна
Не розумію. Кількість тестових балів з англ. і нім. мов однакова: 56. Поріг склав/не склав різний. З англ.мови 11, з нім.мови 13 тестових балів. А рейтингова таблиця то "вапще". За 52 бали дитина має 195(англ.) або 190 (нім.). Двоє дітей вступатимуть у виш. Як думаєте, кому пощастить? Це що німці придумали, щоб ми їхню мову краще вчили? Навряд. Адже роздають нашим дітям дипломи DSD рівня C1/B2, а ті потім ЗНО ледве на 190 пишуть
Олег
ги-ги. а я давно писав про нерівність при прирівнювані різних предметів. а все через поріг та різну кількість запитань з предметів. самі підрахуйте % запитань, необхідний для подолання порогу склав/не склав (а від нього потім і танцює "рейтинг"). він (%) РІЗНИЙ для кожно предмету ЗНО!!!!!!!!!! тому і готував петицію, яка фактично залишилась поза увагою. https://secure.avaaz.org/ru/petition/Ministerstvo_osviti_Ukrayini_Ukrayinskiy_centr_ocinyuvannya_yakosti_osviti_skasuvannyavirivnyuvanya_porogu_odinakova_kil/?cyukQkb
Nataly Nasa
Для Олег: именно неравенство оценивания разных предметов "на выбор" и есть краеугольный камень неравенства предметов!
Коментувати
Олександр
Порушення закону "ПОРЯДОК визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання",7 пункт 7 абзац 7) шкала 100-200 балів має крок 1 бал, а у випадку, зазначеному у підпункті 8 цього пункту, - 0,5 бала; Всі абітурієнти в яких не складена рейтингова таблиця з крок в 1 бал-може подавати в суд на УЦОЯО.А це збільшення вашого рейтингового балу,зокрема англійська,біологія,німецька,іспанська,французька тощо
Nataly Nasa
Для Олександр: Декларация не есть действие. И они это прекрасно понимают!
Коментувати
Олександр
Крок в один бал означає 200 ,199,198 і т.д.Навіщо знущатися над дітьми і порушувати наказом №300....(біологія,англійська,німецька,франзуцька) у всіх предметах шкала не має кроку в 1 бал.
Nataly Nasa
Для Олександр: Чтобы шли сдавать географию и физику. Не нужно тут "лириков")))
Коментувати
Олександр
Для особливих "проффесорів" з УЦОЯО повторимо- ШКАЛА МАЄ КРОК 100-200(Ваш документ "До інтерпретації результатів ЗНО-2016".Особливо подивіться на німецьку
Олександр
Будь ласка виправте помилки у рейтингових таблицях!!!!!Цитуємо Ваш документ: шкала 100-200 балів має крок 1 бал. Значення рейтингових оцінок у процесі математичних розрахунків заокруглюються до цілих чисел. Якщо за результатами заокруглення двом значенням тестового бала відповідає однакова рейтингова оцінка, то допускається застосування заокруглення до напівцілого значення та кроку шкали 0,5. Основні принципи визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання та переведення тестових балів в оцінки встановлено у «Порядку визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання», затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2015 року № 300 (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства освіти і науки № 418 від 11.04.2016), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 31 березня 2015 р. за № 359/26804.
Олександр
Для УЦОЯО.Завжди є можливість зберегти обличчя і бути такими ,щоб Вами гордилися.Невже ми не країна Сікорських,Антонових,Корольових,невже ми лише країна "проффесорів".У нас є розумна і всіма поважна міністр,сподіваємся ,що до неї дійде ця проблема з рейтинговими таблицями,і я впевнений ,що переможе чесність,рівноправність та порядність.
Олександр
Пропонуємо УЦОЯО.З усіх предметів перевести бали у РЕАЛЬНУ 200 бальну шкалу.З англійської мови прирівняти три неправильних відповіді -до ще 200 балів .Відповідно з німецької ,іспанської ,французької та фізики і т.д. інших споріднених предметів за одну помилку 199.Перевести відповідно рейтингові таблиці.ЗНО з цих предметів визнати лише на цей рік.На наступний рік підібрати однаковий рівень складності з мов.Якщо Ви переводите в 200-бальну шкалу,то переводьте-НЕ КРАДІТЬ БАЛИ,цим самим Ви робите нерівноправні можливості при вступу у ВНЗ.
Алла
І що ж з цим всім робити? Можливо подавати в суд ЦОЯО? Чи їхню шкалу? Адже не можна все це залишити просто так, поговоривши. Це ж наші діти і їх майбутнє. Хоча яке майбутнє в цій країні?...
Олександр
Для Алла: Хоч якось зберегти обличчя,потрібно за три помилки з англійської зарахувати 200 балів з німецької 199,з фізики приміром 199.ЗНО з цих предметів визнати лише на цей рік.Відповідно перерахувати таблицю.На наступний рік підібрати зно однакової складності.Винних за підготовку тестів звільнити та адміністративно наказати штрафом.
Олександр
Для Алла: з німецької та фізики ,зрозуміло ,за одну помилку 199.Тут важливо ,якщо у нас 200 бальна шкала ,то має бути відповідь скільки помилок на один бал-тоді є принцип справедливості і рівноправності
Олександр
Для Алла: Ніхто нічого не скаже і не буде звинувачувати УЦОЯО ,якщо з німецької допустив 5 помилок і є 195,чи з англійської за 5 помилок 198,тому що є ще фізика,іспанська,франзузька і т.д.-незнаю з якими ще предметами конкурує іноземна.Але придумати красти рейтингові бали -мабуть там "ПРОФФЕСОР" сидить
Коментувати
Anna
Если честно не думаю что таблички брали из головы, скорей всего и по английскому и по немецкому таблички определял компьютер по одной и той же схеме основанной на результатах всех участников зно по этому предмету.
Олександр
Для Anna: Нерівноправність,частина пробного ЗНО,математика з параметрами,англійська -все в кращих традиціях нашої школи.Лікарчук ,хоч в таких ситуаціях за дві не правильні відповіді давав 200 і т.д.,реально була 200 бальна шкала і все чесно ,а ця "група Лікарчуків-2" то і взагалі рейтингові бали позабирали, тим самим створили прецендент нерівноправності вступу у ВНЗ.Скільки потрібно не вірних відповідей на 198?А не скільки- немає в нас такої цифри,так з англійської є,ну і що а з німецької немає.Скажіть спасибо ,що 197 залишили потім 195 і 190.Ну супер.
Олена
Правильно, що може бути найпростішим, ніж за кожну помилку з 200 віднімати 1 бал. Чи зі 100. От і все. Ось тобі й буде і прозорість, і принцип рівності і адекватність. Ніяких "таблиць переведення балів" буде взагалі не потрібно. Кожен при оприлюдненні правильних відповідей зможе обрахувати свій бал без шахрайства і надмірного мудрування.
Омг
Для Олександр: тебе математика с параметрами не нравится? Программа ЗНО висит на сайте с осени, открой ее и почитай. Там четко прописан параметр
Коментувати
«Гадания на кофейной гуще»
Усі ці таблички, коефіцієнти і т.д. – чистий суб’єктивізм, - тільки заплутує людей. Можна зробити простіше і зрозуміліше для всіх. З кожного предмету повинно бути 100 різних запитань з програми середньої школи. 1 відповідь = 1 бал. Не потрібно нікуди нічого «переводити». Скільки правильних відповідей – стільки балів набирає абітурієнт. Звичайно, декілька процентів може бути просто вгадано – але це небагато, тим більше шанс «вгадати» має кожний. Проте 100 балів – дає можливість набагато об’єктивніше оцінити рівень знань абітурієнтів. А коефіцієнт складності – це суб’єктивізм. Питання можуть бути різної складності – головне їх повинно бути багато.
Олександр
Для «Гадания на кофейной гуще»: Абсолютно погоджуюся,і якщо далі розвивати думку то можна на зразок міжнародних іспитів ,робити ЗНО багаторівневе,відповідно дозволити безкоштовно абітурієнтам лише раз здавати ,а інші за кошти.Буде цілком прозора система,а то зараз школа приймає сертифікат B1 і ставить 12 ,а ЗНО чомусь рівня B2.Є університети де потрібно математика нехай С1 іноземна С1 -так то є спеціальні школи тощо.Майбутнє за профільним навчанням і за багаторівневим ЗНО
Олена
Хіба б вони хотіли простоти та прозорості...То, звичайно так вже б зробили. Але більшого фарсу і зневаги до людей, як цьогорічне ЗНО, ще не було! Цілком погоджуюсь із "Гаданием.." і паном Олександром!
Омг
Для «Гадания на кофейной гуще»: все эти таблички - чистая статистика, субъективности тут 0
Коментувати
олена
для олени. питання не тільки в німецькій мові- у нас за 5 помилок (2 в тестах і 3 зняли з твору) з англійської зняли 7 рейтингових балів. Вони знущаються з дітей які вчилися. Я думаю, що за такі образи потрібно відповідати в суді.
Олена
Для Олена: Я хочу донести, що 48 балів з 56 з німецької мови - це 179 рейтингових балів, тоді як з англійської мови 48 з 56 це 189 балів. І так, це "крадіжка" 10 вступних балів. Я чула, що якась дитина вже розповсюджує в інтернеті відкритий лист до консула ФРН в Україні, який кожен може або підписати, або надіслати свій, доклавши таблиці із переводами балів з інших мов. Звичайно, нашому УОЯЦО начхати, як буде виглядати демократична Україна в очах світу, але якщо я знайду цей лист, то обов’язково викладу його тут, щоб всі охочі могли розповісти про нерівність мов в Україні саме поважному представнику з питань німецько-української дружби та співвідносин.
Олександр
Підтримую.10 балів різниці.В мене питання до УЦОЯО-це що дитина з німецької на 10 завдань менше розв"язувала?завдань було однаково 56 шт.
Катерина
Олена, справа в тому, що тест з німецької мови був дуже адекватним, м,яко кажучи, легким, і, навіть, більша частина завдать співпадала з пробним ЗНО-2015. Грубо кажучі, набрати 189 з німецької на 10 відсотків легше в цьому конкретному році, ніж ті самі 189 з англійської...
Коментувати
Олена
Працюю волонтером у будинку україно-німецької дружби та співробітництва, маю тісні зв’язки із Гете-інститутом в Україні та в Німеччині, а також працюю із багатьма фондами, у яких у діяльності є напрямом у тому числі і співробітництво у галузі студенцтва, культури, освіти та ін. Ніколи не думала, що мій син, складаючи іспит з німецької, та написавши її непогано - всього лише 6 помилок та бал за відкрите питання майже максимальний - отримає настільки низький згідно із таблицею бал, а якщо порівняти з іншими дітьми з такою ж кількістю помилок в англійській, то вийде більше 10 конкурсних балів різниці на користь усіх інших мов. Цей іспит складався як третій і не профільний, маючи за мету як раз конкурувати з англійською, бо інші хлопці за англійську із 12 помилками мають такий самий бал до вступу у ВНЗ. Це обов’язково я розповім як знущання над німецькою мовою, усюди, де працюю, і навіть попрошу аудієнцію у консула ФРН, нехай знають про "дружні" стосунки між нашими країнами. Це ганьба!
Олександр
Для Олена: Підтримую на всі 100%.У нас таж сама ситуація .УЦОЯО -це крадії які вкрали бали,злочинці тому що їхніми руками забезпечений не рівний доступ до ВНЗ з споріднених предметів ,це дикримінація німецької мови(на наступний рік ніхто її здавати не буде).Ми також вже проінформували працівників Бундестагу.
_Summertime_Sadness_
Для Олександр: подавай заявление в милицию, если УЦОЯО преступники. Или только трындеть в комментах можешь? Ну а Бундестагу вообще пофиг на какой-то внутренний украинский экзамен) Посмотрим как в следующем году никто не будет сдавать немецкий, ну-ну
Олександр
При чому тут поліція?Факт рейтингових балів в таблиці при однакових завданнях у 56 шт-дивіться там все видно,хто не сліпий побачить.А як ставляться до популяризаці ї німецької мови,країни-ми розповідаємо всім .Не потрібно так все драматургувати.Дай Бог щоб у Вас все було добре.
Коментувати
Виталина
Якость обідно тому що попередні три здано (((
Виталина
Враховуючи те що я закінчила школу 19 років тому я не склала зно з англійської бо мені не хватило лише одного бала (((
Юля
Я просто в шоці . Ця таблиця переведення балів з англійської мови просто ужасна . Щей завдання були важкі.
Мар'яна
Я не клала 3 ЗНО з англійської але це не профільний предмет а з інших двох хороші результати це означає що я не можу поступити в університет?
Nataly Nasa
Для Мар'яна: Якщо Ви складали і четверте ЗНО, крім англійської, скористуйтеся ним, бо для вступу у ВНЗ потрібні три результативні ЗНО.
_Summertime_Sadness_
Для Nataly Nasa: иил 2 ЗНО+творческий конкурс
Nataly Nasa
Це так.
Коментувати