Поріг тесту ЗНО з англійської мови склав 11 балів

Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг "склав/не склав" для тесту ЗНО з англійської мови

Поріг тесту ЗНО з англійської мови склав 11 балів

17 червня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг "склав/не склав" для тесту зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови, який у 2016 році дорівнюватиме 11 тестовим балам. Відповідне рішення комісії було прийняте під час засідання, що відбулося у Міністерстві освіти і науки. 

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до вищих навчальних закладів.

Згідно з календарним планом проведення ЗНО, не пізніше 18 червня мають бути оголошені результати, отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з англійської мови, дорівнювала 56 тестовим балам.

Для отримання інформації про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2016 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2016 Вконтакте або Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
17.06.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
совесть
Про пороги. Мета запровадження нової методики встановлення порогів - відсів найслабших, погано підготовлених, вгадувальників - НЕ ДОСЯГНУТА! Сміх та й годі! Ні, сльози... ці комісії... Дуже логічним для її членів є наступний крок - відмовитися від вступних іспитів у ВНЗ в Україні і просто БРАТИ ВСІХ БАжАЮЧИХ... У першу сесію відсіються ті, хто зовсім не тягне. А інші нехай навчаються - це проблема тепер вже дуже АВТОНОМНИХ ВНЗ. Та й стільки грошей економії... (Є країни, де саме так беруть у ВНЗ). А УЦоЯО? нехай проводить ЛИшЕ ДПА. І встановлює за такою методикою - кому НЕ видавати Атестати про середню освіту. Бо ж ця методика на КРИтЕріЯХ грунтується (предметна комісія), а не на "плачі" членів комісії при мон. Цей ЦИРК з 1 балом у атестаті треба закінчувати... Без атестата абітурієнтом не станеш. Може зміниться мотивація до навчання у школярів? Але... тракторист пів року відпочиває, а пів року заробляє так, що багатьом і не снилося... Так навіщо той атестат і така вища освіта?
І що то за студенти будуть?
Методом «тика» можна вгадати більше ніж на 11 балів.
Сергей Лимонов
Для І що то за студенти будуть?: ну всі ми з’явилися на цей світ ,по суті ,методом «тика»- так що не потрібно бути таким зарозумілим та самовпевненим
У городі бузина а в Києві дядько
Як ви умудрились об’єднати «спосіб» народження і критерії та об’єктивність оцінювання знань?
Коментувати
seit
Передаю пламенный привет парню из чата трансляции, который набрал восемь баллов за зно по английскому и, как только выяснилось, что он не проходит, тут же начал кричать "инглиш для лохов".
Якого біса рейтинг занизили
Для seit: це ти всі тести правильно зробив? Який у тебе результат з англ.?
Коментувати
Anna
Этой стране нужны слесари а не толпы тупых экономистов,переводчиков и филологов с непонятным образованием в непонятных вузах.Нельзя ставить порог на уровне 15 заданий
N
Для Anna: комусь вигідно дати країні натовп безмозглих спеціалістів з дипломами вищої освіти.
Аліса
Для Anna: Повністю з Вами не згодна. По-перше, для багатьох учнів ЗНО з англійської мови- це був додатковий іспит, можливо дитина ідеально склала попередні ЗНО,тож буде не чесно, якщо через це ЗНО вона втратить змогу вчитися у вищому навчальному закладі.По-друге, часом ЗНО не може свідчити про знання учня. Можу аргументувати.Дитина може перенервувати,а через це абсолютно все забути(у кожного своя психіка, погодьтеся)По-третє: усім треба дати шанс, звичайно є ті, яким байдуже на вищу освіту, але їх можуть у майбутньому відрахувати , а є ті, які з першого ж курсу беруться старанно вчитися, тож давайте не будемо такими категоричними.
Anna
Для Алиса: 1. Если для человека англ не приоритетный, то есть в универ куда он хочет это зно не надо а человек сдает его на всякий случай, то не преодоление порога не заберет возможность поступления с тремя другими зно 2. В жизни человека есть множество случаев где можно переволноваться и никто больше не будет в "большом" мире делать скидку на ваше волнение и тд. либо взял и сделал либо иди гуляй. 3. Также никто не будет вечно давать вам шанс, нужно было учится , зно не настолько трудное
Коментувати
учасник
столько можно угадыванием набрать. причем запросто. вообще не круто
_Summertime_Sadness_
Ну и зря уменьшили. А по логике той женщины, нужно порог ставить 0, чтобы вообще все могли поступить
Марія
Для _Summertime_Sadness_: какой женщины? можете дать ссылку на ее комментарий?
Ирина
Для _Summertime_Sadness_: Абсолютно с тобой не согласна. Все правильно Склярова говорила:)
_Summertime_Sadness_
Для Марія: трансляцию смотреть надо было
Коментувати