17 червня буде проведений тест з хімії

У п'ятницю, 17 червня, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з хімії

17 червня буде проведений тест з хімії

17 червня відбудеться ЗНО з хімії, проведення якого завершить програму основної сесії тестування у 2016 році. Сертифікаційна робота з предмета містить 50 завдань, на виконання яких учасникам ЗНО буде відведено 150 хвилин.

Максимальна кількість балів, яку можна набрати правильно виконавши всі завдання тесту - 80.

Під час виконання завдань тесту зовнішнього оцінювання з хімії буде заборонено використання будь-яких допоміжних матеріалів, в тому числі мобільних телефонів та інших електронних пристроїв.

Тестування розпочнеться 17 червня об 11 годині, допуск до пунктів тестування буде здійснюватись з 10.15 до 10.50.

Звертаємо увагу учасників ЗНО на необхідності дотримання правил доступу до пунктів тестування та виконання інструкцій фахівців, які проводять зовнішнє оцінювання.

Обов’язковими документами для допуску до пункту тестування є оригінали: Сертифіката ЗНО; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Також учаснику необхідно мати при собі одну або декілька кулькових або капілярних ручок чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку води.

Для підготовки до тестування ознайомтеся з особливостями тесту ЗНО з хімії у 2016 році.

З метою дистанційної підготовки до тестування учасники ЗНО можуть використовувати сайт ЗНО онлайн, на якому представлені завдання тестів ЗНО з хімії, що були використані УЦОЯО під час попередніх тестувань, та правильні відповіді до них.

ЗНО ОНЛАЙН. ХІМІЯ

Освіта.ua
16.06.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів