Випускники склали тест ЗНО з географії

Правильні відповіді на завдання тесту ЗНО будуть опубліковані у четвер, 16 червня

Випускники склали тест ЗНО з географії

У середу відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з географії, результати якого зараховуватимуться як вступний іспит для бажаючих вступати до вищих навчальних закладів у цьому році.

Максимальна кількість балів, яку може набрати учасник тестування правильно виконавши всі завдання тесту, - 92 бала.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання 16 червня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Див. розділ Відповіді на тести ЗНО.

Обробка сертифікаційних робіт учасників зовнішнього незалежного оцінювання, встановлення порогу «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з географії відбудеться не пізніше 22 червня 2016 року.

Результати тих учасників, хто подолає пороговий бал, будуть визначені за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів. Відповідно, рейтингова оцінка за шкалою 100–200 балів буде відображати місце результату учасника серед результатів інших учасників тестування.

При оголошенні результатів ЗНО з географії буде оприлюднена таблиця за шкалою 100-200 балів.

Про точну дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання буде повідомлено додатково.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини, можуть до 21 червня подати до регіонального центру оцінювання якості освіти заяву про участь у додатковій сесії. Додаткова сесія ЗНО з географії відбудеться 1 липня.

Як розрахувати бал з географії

Освіта.ua
15.06.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Отец Онуфрий
Судя по отсутствию комментариев, география удалась.
Дрищ
Для Отец Онуфрий: Все нормально.
сергій
Завдання 56 (зошит 5) є не коректним, на нього не можливо дати правильну відповідь. Автори ЗНО крім залізних руд, коксівного вугілля, родючих грунтів, вказують на міжнародну спеціалізацію України по сировині для кольорової промисловості!?Україна не має достатніх запасів сировини для кольорової металургії, що визначало б її міжнародну спеціалізацію в цьому напрямку! Підручник Л.М.Булави 8 клас (рекомендовано міносвіти №205 від 19.03.08)" На руди кольорових металів Україна бідна" с.193.Підручник Пестушко 9 клас (рекомендовано міносвіти№56 від 02.02.09)с.99 "Кольорова металургія України загалом не має значних освоєних сировинних джерел." с.100 "Головні проблеми кольорової металургії - дефіцит ресурсів..." Можливо автори тестів мали на увазі сировинну базу для ЧОРНОЇ металургії - тоді зовсім інша справа!
Коментувати