Опубліковані відповіді на ЗНО з фізики

Відповіді до завдань сертифікаційних робіт тесту публікуються з метою інформування учасників ЗНО

Опубліковані відповіді на ЗНО з фізики

14 червня опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з фізики, що був проведений напередодні.

ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ НА ЗАВДАННЯ ТЕСТУ

Використовуючи правильні відповіді на завдання тесту, учасники тестування зможуть визначити власний тестовий бал за виконання тесту.

Максимальна кількість балів, яку можна набрати правильно виконавши всі завдання тесту - 56 балів.

Обробка сертифікаційних робіт учасників зовнішнього незалежного оцінювання, встановлення порогу «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з фізики відбудеться не пізніше 25 червня 2016 року.

При оголошенні результатів ЗНО з фізики буде оприлюднена таблиця за шкалою від 100 до 200 балів. Результати за рейтинговою шкалою використовуватимуться абітурієнтами під час вступу до вищих навчальних закладів.

Учасники ЗНО, які не подолають пороговий бал, визначений експертною комісією з питань результатів ЗНО з фізики, вважатимуться такими, хто тест не склав.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ З ФІЗИКИ

Освіта.ua
14.06.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Anna
В этом году нормальное зно было, как по мне все вопросы адекватные и решабельные
Ярослав Попович
Andy, дякую. Дійсно, від зміни одиниць вимірювання співвідношення добутків pV не зміниться. Забираю свої слова назад.
Ярослав Попович
В завданні №6 " На рисунку (p — тиск, V — об’єм) точки 1—4 відповідають різним станам ідеального газу незмінної маси. Яка точка відповідає стану газу з найменшою температурою?" графік подано некоректно. Немає одиниць вимірювання. Якщо тиск вимірювати в кПа, а об’єм в м3, то вірна відповідь не А ( точка 1 ), а Г (точка 4 ). Загалом, цьогорічний тест легший від минулорічного і більш адаптований до середнього рівня знань учнів.
Andy
Для Ярослав Попович: Одиниці вимірювання не мають значення. Т=PV/R. Потрібно знайти ту точку на графіку для якої добуток кількості клітинок по горизонталі та по вертикалі буде найменшим
Коментувати
Andy
Фізика Сиротюк, Баштовий підручник 10 клас, 2010 ст.21: "Механічний рух - зміна положення тіла АБО ЙОГО ЧАСТИН у просторі відносно інших тіл з часом" Фізика (Коршак, Ляшенко, Савченко) 10 клас, 2010 ст.14: "Взаємні зміни положення тіла АБО ЙОГО ЧАСТИН у просторі з часом називають механічним рухом" То чи можна вважати людину в стані спокою відносно Землі, якщо її ноги мають рухатися (змінюють своє положення з часом) для того щоб забезпечити компенсацію опускання ескалатора підйомом по ескалатора? (Завдання 1 варіант 1)
Є. Балов
Для Andy: Сиротюк, Баштовий то г@в но, а не ПІДРучник. Як їх взагалі допустили до друку, невідомо... А тести ЗНО складали проФФесіАнали, які вивчали фізику, максимум в середній школі.
Коментувати
Blame everyone except yourself
Цікаво, чи будуть петиції щодо некоректності завдань ЗНО з фізики.
Андрей Козак
Для Blame everyone except yourself: в легкую. Например 23е задание некорректно - земля не является постоянным магнитом.
Anna
Для Андрей Козак: а разве в компасе нет постоянного магнита? по-моему именно его имели введу
jjj
Якщо навколо Землі існує магнітне поле, то що ж його створює?
Коментувати