Опубліковані відповіді на ЗНО з німецької мови

Відповіді до завдань сертифікаційних робіт тесту публікуються з метою інформування учасників ЗНО

Опубліковані відповіді на ЗНО з німецької мови

9 червня опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з німецької мови, що був проведений у середу.

ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ НА ЗАВДАННЯ ТЕСТУ

Використовуючи правильні відповіді на завдання тесту, учасники тестування зможуть визначити власний тестовий бал за виконання тесту.

Максимальна кількість балів, яку можна набрати правильно виконавши всі завдання тесту - 56 балів. Завдання з розгорнутою відповіддю, що передбачало створення власного висловлення буде оцінено від 0 до 14 тестових балів.

Обробка сертифікаційних робіт учасників зовнішнього незалежного оцінювання, встановлення порогу «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з німецької мови відбудеться не пізніше 18 червня 2016 року.

При оголошенні результатів ЗНО з англійської мови буде оприлюднена таблиця за шкалою від 100 до 200 балів. Результати за рейтинговою шкалою використовуватимуться абітурієнтами під час вступу до вищих навчальних закладів.

Учасники ЗНО, які не подолають пороговий бал, визначений експертною комісією з питань результатів ЗНО з англійської мови, вважатимуться такими, хто тест не склав.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

Освіта.ua
09.06.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Рон
https://secure.avaaz.org/ru/petition/Ukrayinskiy_Centr_Ocinyuvannya_Yakosti_Osviti_UCOYaO_Skasuvannya_rezultativ_ZNO_2016_z_nimeckoyi_movi/share/?new петиція щодо скасування результатів зно з німецької мови
Ага
Для Рон: А чому ж Ви тоді мовчите про те,що на ДПА з АНГЛІЙСЬКОЇ ВИ ВЖЕ МАЛИ ВІДПОВІДІ ЩЕ У ЧЕТВЕР 19 травня та готувались три місяці до ДПА,а з НІМЕЦЬКОЇ ЗАВДАННЯ ПОЯВИЛИСЬ У ВЧИТЕЛІВ ЛИШЕ о 8 РАНКУ 20 травня.ТРЕБА БУЛО ПРИЙТИ І СКЛАДАТИ ЗНО З НІМЕЦЬКОЇ,ЯК ІНШІ АБІТУРІЄНТИ,А ТО ТІЛЬКИ ВМІЄТЕ СКАРЖИТИСЬ!!!
Олександр
ЗНО з німецької чітко визначить рівень знань з предмету,інша справа про що пишуть-порівняння іноземної мови між собою та щодо інших предметів,зокрема фізики,тощо-це питання до вузу .які він предмети вписав до вступу.Завжди можна сказати ,що німецька мова складніша за англійську ,тому будь-який текст з німецької є складніший,а як порівнювати іноземну і фізику???Все умовно.Точно те,що англійську здавали багато учнів -84 тис. з різною підготовкою(вчили для себе),як німецьку всього 2 тис ,і переважно більшості з рівнем B1,B2,C1.(вчили для вступу в Німеччину)
Рон
Ara, я тестів особисто сам не бачив, і на 12 ДПА не написав. Ти бачу німецьку складав, якщо дуже сильно противишся правді. ДПА , не зно. Воно не впливає на вступ до університету
Коментувати
Олег
є петиція щодо скасування порогу склав не склав та одинакової кількості завдань з предметів https://secure.avaaz.org/ru/petition/Ministerstvo_osviti_Ukrayini_Ukrayinskiy_centr_ocinyuvannya_yakosti_osviti_skasuvannyavirivnyuvanya_porogu_odinakova_kil/?cyukQkb
Anna
Для Олег: проходной бал рейтинговая штука, то есть его не преодолеют примерно одинаковый процент сдающих англ и немецкий, что в принципе весьма справедливо. Если же сделать как вы говорите то остается вопрос о уровне сложности заданий, языки все же разные и невозможно сделать задания одинаковой сложности, ну и сам вопрос сложности весьма относителен, по этому и сделали рейтинговый бал.
Олег
для Алла: я порівнював не іноземні між собою (тим більше ще всі мови не здали), а математику (14,5% правильних відповідей для подолання порогу) з іноземними (якщо поріг буде одинаковий 13- 23,2%), історією (26,6%). інші предмети наразі невідомі. і так кожного року. навіщо складна система підрахунку? щоб ніхто не розумів. тяжкість завдань завжди можна вибрати. за що "мужі" отримають шалені гроші?. зробити, наприклад, 50 завдань від найлегших до найскладніших. і за Вашою логікою, справедливо, що випусник, який відповів на 14,5% запитань з математики може вступити до вузу, а інший, який відповів наприклад з історії на 25% такого права позбавлений. і взагалі, вузи завжди будуть вибирвти найшищі рейтинги., тому поріг є абсурдним. ПОРІГ Є ТІЛЬКИ В УКРАЇНІ.
Anna
Для Олег: Порог есть не только в Украине, просто в разных странах он действует по разному. В других странах дети сдают экзамены начиная с 5 класса в школе + после 9 и многих отсеивают там (эти дети вообще не идут в универ) у нас же процентов 80 выпускников идет в вуз и это не правильно, порогом отсеивают совсем дураков которым место в пту.
Коментувати
Anna
Задания 2016 по немецкому такие же как и пробное 2015 и это абсолютная несправедливость по отношению к абитуриентам которые писали английский французский и тд.
Олександр
З математики приклади на ЗНО були такими ,які розв"язували в класі,і який результат?Крім того далеко не всі завдання були такими як в пробному 2015.
Олександр
Крім того,син готувався до ЗНО з укр.мови і проходив тести (дуже багато).30-40% завдань(слів тощо) повторювалися на ЗНО ,то це як- несправедливо до тих ,хто не проходив ?
Anna
Одно дело когда 30% из всех проделанных тестов попалось в зно, а другое дело когда задания чистая копия пробного прошлого года (взяли б хоть 2010 или как-то так)
Коментувати