Учасники ЗНО з Донбасу мають перереєструватись

Якщо ситуація на Донбасі не стабілізується, то необхідно мати реєстрацію на "запасний" пункт тестування

Учасники ЗНО з Донбасу мають перереєструватись

Для поселення вступників з Донецької та Луганської областей працюватимуть спеціальні координаційні центри. Про це у своєму Facebook написала перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун.

За її словами, абітурієнти з Донбасу мають перереєструватись для проходження ЗНО в інших регіонах під час додаткової сесії, але при цьому вони збережуть право складати тести на Донбасі.

"Для поселення абітурієнтів з Донбасу в інших регіонах, для проведення ЗНО в інших регіонах, будуть створені координаційні центри. Нагадую, що абітурієнти з Донбасу мають перереєструватись для проходження ЗНО в інших регіонах. Якщо станом на кінець червня буде зрозуміло, що можна провести ЗНО на Донбасі, то вони пройдуть тестування у тих пунктах, на які початково були зареєстровані", - зазначила перший заступник міністра.

"Якщо ситуація не стабілізується, то необхідно мати реєстрацію на "запасний" пункт тестування", - підкреслила Інна Совсун, коментуючи ситуацію з проведенням тестування для абітурієнтів з Донбасу під час проведення додаткової сесії ЗНО.

Освіта.ua
10.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів