У вівторок відбудуться тести ЗНО з іноземних мов

3 червня абітурієнти складатимуть тести зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов

У вівторок відбудуться тести ЗНО з іноземних мов

3 червня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з іноземних мов. При реєстрації на ЗНО абітурієнти мали можливість обрати для складання одну з чотирьох мов: англійську, німецьку, французьку або іспанську. Традиційно абсолютна більшість вступників обирає для складання тест з англійської. Цього року тест з англійської мови, включаючи абітурієнтів з Донецької та Луганської областей, які проходитимуть тестування пізніше, виявили бажання складати 89 172 учасника ЗНО. Німецьку та французьку складатимуть 3 305 та 884 учасника відповідно, іспанську - 223.

Метою зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов є виявлення рівня сформованості іншомовної комунікативної компетенції у випускників загальноосвітніх навчальних закладів. Завдання тестів поділені на різні форми, кожна з яких має власну схему оцінювання. Максимально можливий результат за виконання усіх завдань тесту з іноземних мов дорівнює 56 тестовим балам.

Усі тести зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов у 2014 році складаються з трьох частин: читання, використання мови та письмо.

Упродовж 120 хвилин учасники ЗНО з іноземних мов мають розв’язати 43 тестових завдання. Останнє завдання тесту передбачає створення власного висловлювання у письмовій формі за запропонованою комунікативною ситуацією.

У відповідності з програмою зовнішнього незалежного оцінювання, згідно з якою визначений зміст тестів ЗНО з іноземних мов, обсяг письмового висловлювання має складати не менш ніж 100 слів.

Тестування з іноземних мов розпочнеться у вівторок 3 червня об 11 годині. Допуск учасників до пункту тестування буде здійснюватись з 10.15 до 10.50. За необхідності зверніть увагу на маршрути доїзду до пункту тестування.

Також звертаємо увагу учасників ЗНО на необхідності дотримання правил доступу до пунктів тестування та виконання інструкцій фахівців, які проводять зовнішнє оцінювання.

Увага! Обов’язковими документами для допуску до пункту тестування є оригінали: Сертифіката ЗНО; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Також учаснику необхідно мати при собі дві-три капілярні чи гелеві ручки насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку води.

Використовувати додаткові матеріали під час виконання тесту не дозволяється. Також зверніть особливу увагу, що протягом часу, відведеного на складання тесту, абітурієнт не повинен мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації.

Для підготовки до тестування ознайомтеся з особливостями тестів ЗНО з англійської, німецької, французької та іспанської мов у 2014 році, а також критеріями оцінювання завдання з розгорнутою відповіддю, завданнями та відповідями на тести ЗНО з іноземних мов у минулих років тощо.

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2014 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
02.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!