У Криму відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання

На території АР Крим працювало 14 пунктів пробного тестування. Явка абітурієнтів у Севастополі склала 75%

У Криму відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання

У суботу в Україні відбулася перша сесія пробного ЗНО, в ході якого майбутні абітурієнти мали можливість скласти тести з української мови і літератури, хімії, фізики, російської мови, всесвітньої історії або іноземних мов.

Одним із гострих питань проведення пробного ЗНО було питання організації тестування на території АР Крим. За повідомленням Сімферопольського регіонального центра оцінювання якості освіти пробне зовнішнє оцінювання на території Криму відбулося.

Усього на півострові працювало 14 пунктів пробного тестування. Загалом участь у пробному ЗНО в АРК та Севастополі взяли 1847 абітурієнтів. У Севастополі пункти тестування відвідали 446 абітурієнтів, що складає 75,08 % від загальної кількості зареєстрованих у місті. На інший території Криму пункти тестування відвідав 1401 абітурієнт, що складає 54,20 % від кількості зареєстрованих.

В інших регіонах України зафіксовано більш високу явку абітурієнтів. Зокрема, за оперативними даними явка у Херсонській області складає 91,04 %, Вінницькій - 95,9 %, Житомирській - 95,8 %, Хмельницькій - 96,0 %, Волинській - 96,51 %, Львівській – 96,85 %, Рівненській – 95,68 %.

Наступної суботи, 29 березня, відбудуться тестування з математики, історії України, біології, географії та світової літератури.

Участь у пробному незалежному оцінюванні є добровільною. Процедура проведення пробного тестування є максимально наближеною до технології складання тестів, що відбудуться у червні цього року. Вважається, що окрім навчальних навичок, пробне тестування дозволяє абітурієнтам отримати психологічний досвід участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.

Результати пробного тестування учасники визначать самостійно. Для цього після закінчення тестування, учасники ПЗНО отримують інформаційний бюлетень із відповідями на тестові завдання та схемами нарахування тестових балів.

Для отримання інформації про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2014 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2014 Вконтакте.

Освіта.ua
22.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів