Гройсман обіцяє інвестувати в освіту

За словами прем’єра, минулий рік Україна пройшла достойно і сформувала рекордні резерви

Гройсман обіцяє інвестувати в освіту

Зростання економіки цього року має скласти не менше 3%, і це зростання буде реінвестоване в програми розвитку освіти, медицини тощо. Про це сказав прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання уряду.

За його словами, минулий рік Україна пройшла достойно, сформовані рекордні за останні роки резерви, а пріоритети на 2019 рік залишаються незмінними.

«У 2019 році будемо інвестувати в освіту, медицину, енергоефективність. Це буде рекордний рік будівництва доріг. Будуть й інші програми. Наше завдання, аби ріст економіки був не менше 3%», - сказав Гройсман.

Як відомо, згідно з бюджетними показниками, з 1 січня зарплата науково-педагогічних працівників має зрости на 20%. Інші освітяни можуть розраховувати на підвищення зарплат на рівні 9%.

Освіта.ua
10.01.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Александр
Студенти Одеського Медун-ту вимагають у Гройсмана звільнення Супрун. Ну ви що як можна звільнити "лучшую подругу" Петра Олксійовича.
учителям денег нет
Общий объем платежей по государственному долгу в 2019 г. составит 417,4 млрд грн ($14,2 млрд). Таким образом, в 2019 г. объем платежей составит 417,4 млрд грн, в 2020 г. - 387,4 млрд грн, 2021 г. - 434,4 млрд грн. На учителей денег нет и не будет, власть завралась и обворовала страну до нитки.
Сергій
Для учителям денег нет: Бо не треба було вірити популістам. Усіляким Тимошенко і Януковичам, які набралися боргів, а тепер прийшов час їх віддавати. Зате долар був по 8, так? Ну тепер підійшла каса, час розраховуватися за стабільність.
Cirius
Для учителям: Кажете, що влада накралася? Значить Ви злочинець, бо маєте факти, а в прокуратуру не подаєте. Чим Ви кращі від влади, яку так ненавидите? А те, що натворив ваш Янукович вас влаштовувало, чогось тоді не кричали, що крадуть?
прохожий
Для Cirius: факти вже давно є у прокуратури, тільки щоб справу відправили у архів, треба гарно постаратися, от ці районі та з базару пацани і постаралися, а цей Янукович такий наш, як і ваш.
Коментувати
вчитель
Гройсман бреше. після виборів вони збираються закривати малокомплектні школи і скорочувати вузи, викладачів та вчителів будут викидати на смітник, грошей нема на зарплати та підвищення. Журналісти провели розслідування, щоб люди прозріли і гнали геть цю владу, яка прийшла на крові. В Украине могут закрыть все школы. https://www.facenews.ua/video/2019/311112/
Ольга
Черговий фейк щодо підвищення зарплати! Науково-педагогічні працівники вже "отримали" підвищення з 01 вересня 2018р. Тоді , за словами міністра, підвищення було не на часі. Невже щось змінилося? Було б доречно збільшити зарплату, а потім про це повідомити. А у нас все навпаки: ЗМІ анонсувало підвищення, а міністерство забуло це зробити або найшло причину не робити взагалі.