Підсумки тижня в освіті: головні події

Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулись в українській освіті

Підсумки тижня в освіті: головні події

Оприлюднений проект навчального плану старшої школи. Міністерство освіти запропонувало до громадського обговорення проект Типового навчального плану для 10-11 класів. Зміни мають стати чинними з 2018 року.

МОН пропонує об’єднувати предмети. Новація міститься у проекті типового навчального плану для 10-11 класів, у разі ухвалення якого, з’являться інтегровані предмети «Література», «Історія», «Людина і суспільство» та «Математика».

Обов'язкових предметів в 10-11 класах стане менше. Міністерство освіти має намір суттєво скоротити кількість обов’язкових предметів інваріантної складової у старшій школі. Зміни стануть чинними у 2018 році.

12-ти річній школі необхідні приміщення. За словами міністра, місцева влада має відповідально поставитися до приміщень шкіл, адже після запровадження трирічної старшої школи будуть потрібні навіть ті приміщення, які нині не використовуються.

Учителі не мають ходити по будинках та шукати дітей. Лілія Гриневич наголошує, що вчителі не мають ходити по будинках та шукати дітей, не охоплених навчанням, оскільки це завдання соціальних служб.

Якими будуть тести ЗНО у 2017 році. Особливості тестів ЗНО визначають характеристики тестових завдань, що містять інформацію про кількість завдань, час відведений для виконання завдань, форми завдань тощо.

Графік проведення зовнішнього оцінювання - 2017. Тестування з української мови та літератури, іспанської, німецької, французької, англійської мов та математики відбудеться у травні. ЗНО з інших предметів - з 2 червня до 16 червня.

Освіта.ua
20.01.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Василий Шмындрук
Я вважаю , що головною подією тижня в ПТНЗ є впровадження в життя Постанови Кабміну № 1050 від 28.12.2016 р., з поправками від 04.01.2017 р., про «Деякі питання стипендіального забезпечення». На місцях цю Постанову трактують кожний по-своєму. Рейтингова система відправила чиновників в ступор. Чомусь на Дніпропетровщині вирішили, що середній бал успішності учнів за I семестр 2016-2017 н.р. повинен бути не нижче 7 балів. І тепер класні керівники училищ області масово переписують журнали, а викладачі поновлюють записи уроків і завищують оцінки.
ТАРАС
Для Василий Шмындрук: Андрій Черних каже, що є ще якісь поправки від 11.01.17р. На сайті КМУ не видно (тільки 1050).
ТАРАС
Для Василий Шмындрук: Андрій Черних каже, що є ще якісь поправки від 11.01.17р. На сайті КМУ не видно (тільки 1050).
Коментувати
Іра
а який вчитель з фахом буде викладати цей предмет?
Педагог
ну шо за ерунда - а где Человек и природа? Донесите до всех что МОН хочет объединить физику, химию, биологию, экологию, астрономию и географию в один предмет. Который в таком виде и не нужен вовсе - природоведение. Моему возмущению нет предела.