Розпочалась основна сесія ЗНО в магістратуру

В Україні та 13 країнах Європи розпочалась основна сесія тестування для вступників у магістратуру

Розпочалась основна сесія ЗНО в магістратуру

Розпочалась основна сесія ЗНО для вступників у магістратуру, яка пройде в Україні та 13 країнах Європи.

Так, складання магістерського комплексного тесту та магістерського тесту навчальних компетентностей триватиме впродовж 10–17 серпня.

У 2022 році результати магістерського комплексного тесту будуть необхідними для вступу у магістратуру за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право».

Результати магістерського тесту навчальних компетентностей будуть необхідними для вступу у магістратуру за спеціальностями «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Управління та адміністрування», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини».

В Українському центрі оцінювання якості освіти зауважили, що дату, час і адресу проведення тестування зазначено в запрошеннях, розміщених у кабінетах учасників вступних випробувань до магістратури.

«Наполегливо рекомендуємо учасникам не розголошувати, де й коли проходитиме тестування, адже від цього може залежати безпека вступників та організаторів випробувань», – наголосили в УЦОЯО.

Щодо учасників, які планують проходити тестування за кордоном, то їм слід пам’ятати, що в запрошеннях час зазначено за Києвом, та дотримуватися санітарних норм, які діють у країні тестування.

Також в УЦОЯО нагадали, що допуск учасників до тимчасового екзаменаційного центру розпочинається за 30 хв і припиняється за 10 хв до початку тестування.

«Для допуску до центру потрібно мати оригінал документа, що посвідчує особу. Також учасники можуть пред’явити електронний паспорт або посвідчення водія за допомогою додатка «Дія». За можливості, рекомендуємо взяти роздруковане запрошення», – зазначили в УЦОЯО.

Окрім того, учасникам тестування необхідно взяти із собою ручку або олівець і за бажанням пляшечку питної води. Паперові чернетки будуть надані кожному учаснику в аудиторії тестування.

«Протягом часу, відведено на виконання МКТ/МТНК, учасникам заборонено мати при собі або на своєму робочому місці речі, що не передбачені процедурою проведення тестування. Такі речі учасники мають залишити у спеціально відведеному місці в аудиторії», – підкреслили в УЦОЯО.

ДОРОЖНЯ КАРТА ВСТУПНИКА В МАГІСТРАТУРУ

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
09.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів