Демоверсія онлайн-тесту з права та іноземних мов

Демонстраційний варіант магістерського тесту з права та іноземних мов в онлайн-форматі

Демоверсія онлайн-тесту з права та іноземних мов

Сайт Osvita.ua пропонує майбутнім магістрантам-правникам та усім охочим виконати завдання демонстраційного варіанту магістерського комплексного тесту ЗНО онлайн.

Результати такого тесту будуть необхідними в 2022 році для вступу у магістратуру за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право».

Комплексний тест складається з двох блоків: іноземна мова (містить 30 завдань) та право (містить 50 завдань), які на сайті представлені окремими тестами.

На виконання всіх завдань тесту вступникам буде відведено 120 хвилин, по 60 хвилин на кожен блок.

Результат магістерського тесту навчальних компетентностей у тестових балах автоматично буде переведено в шкалу 100–200 балів. Для отримання результату за шкалою 100–200 достатньо буде набрати хоча б один тестовий бал.

Онлайн-формат виконання завдань тесту допоможе вступникам не лише ознайомитися зі структурою, типами завдань та правильними відповідями, а й дозволить навчитись правильно розподіляти час на виконання завдань тесту.

ДЕМОВЕРСІЯ ТЕСТУ МКТ З ПРАВА

ДЕМОВЕРСІЯ ТЕСТУ МКТ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

ДЕМОВЕРСІЯ ТЕСТУ МКТ З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

ДЕМОВЕРСІЯ ТЕСТУ МКТ З ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ

ДЕМОВЕРСІЯ ТЕСТУ МКТ З ІСПАНСЬКОЇ МОВИ

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
27.06.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів