Опубліковані відповіді на тести ЄВІ з іноземних мов

Вступники в магістратуру можуть визначити власний тестовий бал за виконання завдань тесту

Опубліковані відповіді на тести ЄВІ з іноземних мов

Опубліковані правильні відповіді на завдання тестів єдиного вступного іспиту з іноземних мов, проведених 30 червня.

Використовуючи правильні відповіді на завдання тестів ЄВІ з англійської, іспанської, німецької та французької мов, учасники тестування мають можливість визначити власний тестовий бал за всіма завданнями тесту.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник тестування з іноземних мов, правильно виконавши всі завдання, дорівнює 42 балам.

Кожне завдання тестів оцінюється в 0 або 1 бал: 1 бал – за правильну відповідь; 0 балів – якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.

Офіційне оголошення результатів єдиного вступного іспиту з іноземних мов відбудеться не пізніше 13 липня.

ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
30.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
кто-то
Сдавала два года назад этот тест без подготовки - 179 баллов. У меня нет В2, если бы был, то давно был бы сертификат и не было бы необходимости опять окунаться в этот вопрос для поступления в аспирантуру. Времени хватило и все сделать и перепроверить.
Карина
Лично мне, было мало времени, 2 task, вообще на угад ставила, время как-то очень быстро пролетело!!!! И да хотела б увидеть как сдали б преподаватели! Некоторые то знают язык, а есть те кто вообще ни бе ни ме!!!!
lifetose
Для Карина: о чем речь? Не готовясь со времен школы 184 балла, времени там более чем предостаточно, на пересмотреть все вопросы-ответы оставалось минут 20, о сложности вопросов даже говорить смешно, это не уровень магистратуры, а 8 класса, когда создавали эти тесты авторы сами смеялись и плакали насколько отупело общество что даже базовый уровень английского не могут выучить.
Я Никто
А откуда 184 если нет таблицы этого года а? а на счет 8 класа вы загнули по факут тут не коротые тексты спорны,
Марина
8 класса??? Ви що???? В школі рівень В2 не вивчається, хіба що в профільних школах і то вже в 10-11 класах, а так у школах базовий рівень А2-В1! Не смішіть!!!! Ви особисто з авторами спілкувались? Можливо і тести Ви бачили ще до того як здавати? Звідки така інформація???? В2 це вже не базовий це 4 рівень англійської мови!!!! В2 це вище базового!!!! Я як викладач англійськоі мови!!! Як людина, яка є носієм мови!!! І кожний день навчаю і готую дітей до здачі ЗНО, ЄВІ, тестів toefl і тд!!! Знаю це все як ніхто інший!!!! І зараз рівень В2 спокійно прирівнюється до С1 по складності! Тобто вони на рівні!!! І ніяк аж В2 не є легшим!!!!
Коментувати
Алекс
Тест - дурилка! работаю с иностранцами вот уже 9 лет с английским нет проблем на любой сложности но в этом тесте 5-7 вопросов есть с вариантами где походит и правильный и не правильный абсолютно так же, кто умышлено ставит вопросы с дуальными ответами или специально или по глупости я не знаю, но сам факт, ориентировочно набрал баллов 32-35, что считаю очень мало для себя, так как тесты международные сдаю на 88-92% по англ яз. опять таки из дулизма в вариантах ответов, тесты нужно дорабатывать!!!!
Галина
Для Алекс: так результат дивний. Син здавав у 2 зміну. Ніколи не ходив до репетиторів, навчаєтьсямна інженерну спеціальність, до єві готувався за тестами минулих років на цьому сайті. Набрав 30 балів
Коментувати
Максим
Навіщо це Єві - я буду прорабом в Жидачеві. А ліснику в Карпатах нафіга?? Розумію, що це щоб нас не взяли в украінські універи, випирають на Пльщу.
Галина
Для Максим: а навіщо прорабу диплом магістра? Я так розумію прорабом можнаа бути і з дипломом коледжу
Вчитель школи
Шановні випускники ! Благаю Вас, не ганьбіться!!!!. Тест адекватний, ніяких "дуалізмів". Ви тільки порівняйте з тестом З НО. Це є дві великі різниці. ! А ще відчуваю " іспанський сором" за тих , хто вихваляється співпрацею з іноземцями такими знаннями. Не ганьбіть нашу розумну націю!
Dante Alighieri
Незважаючи на те що здав я тест доволі непогано, все ж таки дурниці в тесті є. Деякі питання направлені не на рівеь знання англійскої а на логіку, наприклад в тексті вказано, що місто знаходится серед гріської ущелини і на побережжі моря, а також, що там живуть люди уже протягом 500 роікв. А в тестах 2 варіанти - А) Місто знаходится в мальовничому закутку, Б)Місто має багату 500 річну історію? Де тут знання англійської?
Коментувати