Реєстрація на ЗНО в магістратуру стартує 13 травня

Вступникам до магістратури, які мають складати ЗНО, необхідно реєструватись на іспити в травні

Реєстрація на ЗНО в магістратуру стартує 13 травня

Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні для окремих категорій абітурієнтів, які вступатимуть у магістратуру, розпочнеться 13 травня. Відповідна норма передбачена Умовами прийому до вишів 2019 року.

Як відомо, складати зовнішнє незалежне оцінювання при вступі у магістратуру цього року необхідно буде двом категоріям вступників.

Зокрема, перша категорія вступників має надати приймальній комісії результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови. Це стосуватиметься абітурієнтів, які планують вступати на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальностями «Музеєзнавство, пам’яткознавство», «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» галузі знань «Культура і мистецтво», «Релігієзнавство», «Історія та археологія», «Філософія», «Культурологія», «Богослов’я», «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Управління та адміністрування», «Інформаційні технології», «Сфера обслуговування», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» та «Міжнародні економічні відносини».

Реєстрація на тестування з іноземної мови розпочнеться 13 травня та триватиме до 18:00 03 червня. Основна сесія єдиного вступного іспиту з іноземної відбудеться 02 липня.

Другій групі абітурієнтів, які вступатимуть у магістратуру за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право» на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста необхідно отримати результати наступних зовнішніх іспитів: єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей.

Реєстрація на тестування розпочнеться 13 травня та триватиме до 18:00 03 червня.

Основна сесія єдиного вступного іспиту буде проведена 02 липня. Основна сесія єдиного фахового вступного випробування відбудеться 04 липня.

Інформація про процедуру реєстрації на ЗНО буде розміщена у розділі ЗНО у магістратуру.

Освіта.ua
27.03.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів