Чи можна вступити на магістра за іншою спеціальністю, ніж закінчив бакалавра?

Запитання: Я отримав диплом бакалавра, але хочу змінити професію і вступити в магістратуру на іншу спеціальність. Чи можу я це зробити?

Відповідь: Так, у 2021 році будь-яка особа може вступити до закладу вищої освіти для здобуття ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти, здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), за умови успішного проходження додаткових фахових вступних випробувань.

Додаткові вступні випробування вступники складають у кожному з обраних закладів вищої освіти, в яких планують брати участь у конкурсному відборі. Заклад вищої освіти самостійно визначає зміст та перелік додаткових вступних випробувань.

У 2021 році додаткові фахові вступні випробування проводяться у закладах вищої освіти у два етапи:

  • із 11 травня по 29 травня – для тих, хто складає єдиний вступний іспит (ЄВІ) та/або єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) до магістратури;
  • із 19 по 30 липня – для тих хто вирішив вступати на неспоріднену спеціальність після складання ЄВІ та ЄФВВ.

Порядок реєстрації на додаткові фахові вступні випробування, перелік необхідних документів, а також дати та час проведення випробувань визначаються закладами вищої освіти.

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook. 

Для пошуку закладу освіти та інформації про спеціальності користуйтесь інформаційною системою Вступ.ОСВІТА.UA.

Освіта.ua
11.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Михайло
Чи можу я вступити на магістрату Міжнародні відносини з дипломом бакалавра Середня освіта (історія та правознавство)? Я можу вступити на всі спеціальності, окрім Право?
Васильович
Чи можу я вступити в магістратуру за спеціальністю "правоохоронна діяльність" , якщо диплом бакалавра за спеціальністю " лісове господарство" ?
МММ
Для Васильович: У нас можна все, навіть не виходячи із дому. Беріть кредит, готівку чи біткоїни та домовляйтеся, без проблем.
Вакула
Для МММ: Оце по-нашому: є посада - купи корочку і не люби мізки, а не хочеш працювати - сиди навчайся хоч 20 років.
Галина
Для Васильович: про вступ до таких спеціалізованих закладів, які відносяться до силових відомств, треба взнавати у них
Коментувати