Оприлюднено демоваріант магістерського тесту

Демонстраційний варіант містить завдання вербально-комунікативного і логіко-аналітичного компоненту

Оприлюднено демоваріант магістерського тесту

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив демонстраційний варіант магістерського тесту навчальних компетентностей ЗНО 2022 року.

Демонстраційний варіант МТНК є аналогічним тим тестам, які будуть застосовані під час конкурсного відбору абітурієнтів для вступу на магістра за спеціальностями галузей знань «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Управління та адміністрування», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини» (крім спеціальності «Міжнародне право»).

Тест допоможе вступникам ознайомитися зі структурою завдань, типами завдань та схемою нарахування тестових балів за виконання тесту, часом для виконання завдань тощо.

Загалом тест складається з 33 завдань і має два компоненти: вербально-комунікативний і логіко-аналітичний. Перший компонент містить 18 завдань, а другий – 15.

За типами завдань тест містить 10 завдань на заповнення пропусків у мікротексті та 23 завдання з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох варіантів.

На виконання всіх завдань тесту вступникам буде відведено 75 хвилин.

Результат магістерського тесту навчальних компетентностей у тестових балах буде переведено в шкалу 100–200 балів. Для отримання результату за шкалою 100–200 достатньо буде набрати хоча б один тестовий бал.

Як під час виконання демонстраційного тесту, так і під час реального тестування, вступник зможе вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи того завдання, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи над тестом отримати результат тестування.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ВАРІАНТ МТНК

Освіта.ua
31.05.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Все добре,але підкажіть, як отримати диплом бакалавра в Харкові, щоб вступати на магістратуру до Києва. Син вчився заочно в ХНЕУ . Диплом не віддають. Не можливо ни на роботу вступити ні до іншого ВНЗ. Чому не висилають дипломи новою поштою документи показав та отримав диплом.