ЄФВВ-2021: як розрахувати бал з ТЗНПК

Тестовий бал ЄФВВ з ТЗНПК обчислюється як арифметична сума всіх набраних балів за кожне виконане завдання тесту

ЄФВВ-2021: як розрахувати бал з ТЗНПК

Визначення результатів єдиного фахового вступного випробування з тесту загальних навчальних правничих компетентностей (ТЗНПК) здійснюється у два етапи. На першому етапі визначається тестовий бал учасника ЄФВВ (максимум – 30 балів). На другому етапі, на основі тестового бала визначається рейтингова оцінка результатів учасника єдиного вступного іспиту за 200-бальною шкалою, що використовується при складанні рейтингового списку абітурієнтів при вступі до магістратури у заклади вищої освіти України.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ТЕСТОВИЙ БАЛ

Тест єдиного фахового вступного випробування з ТЗНПК включає 30 завдань з вибором однієї правильної відповіді. Завдання має основу та п’ять варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважають виконаним, якщо учасник єдиного фахового вступного випробування вибрав і позначив відповідь у бланку відповідей.

Завдання з вибором однієї правильної відповіді оцінюють в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.

Максимальна кількість балів, яку може набрати учасник ЄФВВ, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з ТЗНПК, – 30.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ РЕЙТИНГОВИЙ БАЛ

Для отримання результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою використовується Таблиця переведення тестових балів в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.

Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу від 100 до 200 балів оприлюднюється Українським центром оцінювання (УЦОЯО) тільки після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування та визначення порогового бала «склав / не склав».

Таблиця переведення тестових балів має бути оприлюднена не пізніше 13 липня 2021 року. Зазначена шкала є рейтинговою, оскільки вказує на місце результату зовнішнього незалежного оцінювання особи серед результатів інших учасників тестування з ТЗНПК.

При розрахунку зазначеної шкали не будуть братися до уваги результати учасників тестування, які не подолали пороговий тестовий бал за результатами тестування. Пороговий бал визначають групи експертів, які аналізують фактичне виконання тестових завдань учасниками тестування та на підставі цього аналізу встановлюють кількість тестових балів, що визначають пороговий тестовий бал з тесту загальних навчальних правничих компетентностей. Учасники ЄФВВ, які не подолають визначений пороговий тестовий бал, вважатимуться такими, хто не склав тест.

Слід зазначити, що визначення рейтингової оцінки за таблицями переведення тестових балів минулих років буде неточним. Рейтинговий бал може суттєво відрізнятися враховуючи різні рівні тестів та різні фактичні результати виконання тесту учасниками тестування. Таблиці переведення тестових балів минулих років ви можете подивитись за наступним посиланням.

ОРІЄНТОВНИЙ РОЗРАХУНОК БАЛА ЗА ШКАЛОЮ 2020 РОКУ

Для отримання орієнтовного значення власного рейтингового бала за шкалою 100-200 балів уведіть свій тестовий бал у поле нижче (максимум 30 балів):

 
Введіть свій тестовий бал:

 

 

 

Освіта.ua
03.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Максим
Будь-ласка, залиште прохідній бал з ТЗНПК на рівні 2020 року - 10 балів. У цьому році ЗНО було важким. До того ж фактори та обмеження мали місце бути. Сподіваюсь, МОН почує студентську громаду! Вельми дякую.