Затверджено нову програму ЗНО у магістратуру з права

Програма застосовуватиметься для частини тесту ЗНО з 8 правничих дисциплін

Затверджено нову програму ЗНО у магістратуру з права

Міністерством освіти і науки затверджена нова програма одного з блоків тесту з права для вступу до магістратури. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Ганною Новосад.

Програма застосовуватиметься для частини тесту ЗНО з восьми правничих дисциплін: конституційного, адміністративного, цивільного, цивільно-процесуального, кримінального, кримінально процесуального, міжнародного права та міжнародного захисту прав людини.

Перевірка загальних навчальних правничих компетентностей має на меті оцінити критичне, аналітичне та логічне мислення вступника.

Як відомо, вступники до магістратури, які мають намір здобувати освіту за спеціальностями Право та Міжнародне право мають складати Єдиний вступний іспит з іноземної мови та Єдине фахове вступне випробування з права і загальних навчальних правничих компетентностей.

програма ЗНО з права

Освіта.ua
11.02.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Zhenya
Даа!Давайте еще какую-то ерунду придумайте!Нужно выполнить план: по дебилизации населения,сделать так, чтобы больше молодых людей свалили в Европу или в армию,побольше мяса на войну надо!Смотрю со времен Петьки и Грыневич люди остались,сидят все также на своих креслах.Прямо "Нові обличчя "
Надо надеть очки
В какой Европейской стране существует Зно при поступлении в магистратуру? С каккой целью? Ответ- чтобы не допустить молодежь к образованию. Все едут в Польшу, Венгрию, Чехию... А нас соросята- поросята тихо давят,а Президент влияния сороса не видит!?