Геодезія та землеустрій. НУБіП

Андрєєва Марія, студентка спеціальності «Геодезія та землеустрій», розповідає про навчання в Національному університеті біоресурсів і природокористування

Геодезія та землеустрій. НУБіП

Новий гість проекту The School — студентка 3 курсу спеціальності «Геодезія та землеустрій» у Національному університеті біоресурсів і природокористування Андрєєва Марія. Вона розповість, ким буде працювати після навчання, чи допомагає університет у працевлаштуванні та чому вона обрала саме цю спеціальність.

The School — проект, що допомагає абітурієнтам визначитись із майбутньою спеціальністю та закладом вищої освіти. На YouTube каналі проекту публікуються інтерв’ю зі студентами різних вишів, які розповідають про умови та специфіку навчання в університеті та допомагають майбутнім вступникам уникнути помилок при виборі спеціальності та місця навчання.

Інформаційний партнер проекту - Освіта.ua.

ПІДПИСАТИСЬ НА КАНАЛ THE SCHOOL

Освіта.ua
09.11.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ЛебеденкоІван
Навчаюсь в Нубіп в магістратурі на менеджера. На експериментальній програмі , бізнес - школі «Агрокебети» . Це унікальна штука, не гірше європейських. Університет на очах змінюється!! Супер!