Культурологія. Український католицький університет

Соня Чабан, студентка 4 курсу спеціальності «Культурологія», розповідає про навчання в УКУ

Культурологія. Український католицький університет

Новий гість проекту The School — студентка 4 курсу спеціальності «Культурологія» в Українському католицькому університеті Соня Чабан. Вона розповість, чим навчання в УКУ відрізняється від інших ЗВО країни, наскільки важко вчитись та ким може працювати культуролог.

The School — проект, що допомагає абітурієнтам визначитись із майбутньою спеціальністю та закладом вищої освіти. На YouTube каналі проекту публікуються інтерв’ю зі студентами різних вишів, які розповідають про умови та специфіку навчання в університеті та допомагають майбутнім вступникам уникнути помилок при виборі спеціальності та місця навчання.

Інформаційний партнер проекту - Освіта.ua.

ПІДПИСАТИСЬ НА КАНАЛ THE SCHOOL

Освіта.ua
31.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Противник
Для Оllessia: отличный сарказм!!! А серьёзно скажу- в соседней стране коронавирус лечат БЕСПЛАТНО, взятки врачи не берут и в фонд больницы не сдают. Я только за одно это уважаю такие власти! А у нас что творится при лечении?( не дай бог заболеть). Я к тому,что насаждаемый у нас сверху патриотизм( типа пение гимна)- это ж идиотизм! Олигархат рушит,народ сдыхает.( извините)
Ollesia
Культурологія- цінна дисципліна. Завдяки неї в дітях виховується національний патріотизм, любов до армії, віри та мови. Також потрібно ввести курс в цю дисципліну- антиросія. У ній треба розказати, як росія загарбала Крим, про диктатора Путіна, який знущається над опозицією (Навальний). Навальний- чесна та демократична людина, яка має стати президентом Росії. Тільки тоді Крим повернуть Україні, а росіяни заживуть щасливо та примиряться з Європою та Америкою. Америка- сама чесна держава в світі. А росія- сама брехлива. росія перша напала на Німеччину, а не навпаки. Вчимо історію. Якщо би не Америка- то росії вже давно би не було на світі. Завдяки американським друзям Україна стоє більш розвинутішою державою. Потрібно переходити на американські стандарти. ДУЖЕ ДЯКУЄМО ЗА ЦЕ АМЕРИЦІ. Америка завжди підтримувала Україну. Український народе дуже вдячні за це. Ми вступимо до НАТО. Це наш пріорітет. Будьмо американцями- не будьмо росіянами. Слава Америці! Слава Україні! Героям слава!. Тепер зрозуміли, чому культурологія є важливою дисципліною для людини.
К
Для Ollesia: може не культурологія,а предмет"патріотизм" і починати з 1 класу(друге півріччя),або вже з 2 класу.І починати з вивчення української мови (де немає -дати але не на папері).І що саме головне,може оті "патріоти"почнуть щось робити для України а не тільки для себе рідних і в людей патріотизм з’явиться.Потрібне підняття економіки забезпечення робочих місць.Але з ваших слів мені не зрозуміло ви за американські стандарти?,Сорос з Америки не знаю чи він так за Україну дуже переживає.Я рахую що Україна незалежна і має нарешті визначитись зі своїми стандартами, і вибрати свій шлях!-з кожної країни можна щось черпнути взяти до уваги навіть з того СССР,але нав’язувати патріотизм(співання гімну,при тому кричати що ми карантинимось щоб було менше скупчення людей не знаю якось це не так),при тому є люди які тягнуть до(в)рускій мір,і їздять в росію з кумом зустрічатися-це якось...
Галина
Для Ollesia: Олесю! Ви про що? Ніхто не каже, що культурологія не потрібний предмет. Саме предмет ( і він до Вашого відома патріотизму не вчить, схоже Ви його плутаєте з іншими, в тому числі політологією). Тут мова про спеціальність. Ви знаєте багато вакансій викладача культурології? А де в іншому місці випускники мають працювати? Я допускаю в музеї (на мінімалку після контракту). Де ще?
Коментувати
Еще один культуролог
Да ну нафиг! Пошёл я на эту культурологию, и теперь сижу без работы, девушка бросила со словами "нахрен мне такой лох нужен", друзья перестали уважать, родители с дома выгнали, люди смотрят презренно, собаки лают, коты шипят, даже гопники стороной обходят. Уж лучше на дворника бы пошёл, хоть мир бы чище делал. Вот ребята, не идите на эту гуманитарную лабуду, найдите себе профессию получше!
Галина
Для Еще один культуролог: а де Ви збирались працювати, коли обирали цю спеціальність? Обираючи таку "стрьомну" спеціальність треба чітко знати своє місце в ній.
Мед
Для Еще один культоролог:ви так цікаво описали ситуацію з гумором і по-філософськи!,не знати чи сміятисячи чи плакати з вашої освіти?Але вам професію потрібно було іншу:"філозоф"-це ваше на мою думку.
Коментувати
Левко
Носяться із католицьким університетом, як дурень з торбою! Гриневич навіть йому держзамовлення продавила. А в нас у Львові і у Франка, і у політехі всі спеціальності вже давно є! Це гроші Риму та західних спецслужб для підсилення впливу на Украіну.
Культуролог
з таким предметом тільки на базарі торгувати, там і познайомишся з культурою народу))