Що робити, якщо в документі про освіту допущено помилку в ПІБ?

Запитання: У документі про освіту допущено помилку в прізвищі, імені, по батькові. Треба одразу подавати документ для отримання дубліката й тільки потім реєструвати кабінет?

Відповідь: Ні, це не обов'язково робити одразу.

Якщо в документі про освіту допущено помилку в ПІБ і через це виникає помилка під час реєстрації електронного кабінету, то зверніться до найближчої приймальної комісії закладу вищої чи фахової передвищої освіти. Там допоможуть зареєструвати картку фізичної особи в ЄДЕБО, а потім ви успішно зможете зареєструвати кабінет та подати заяви.

Або надішліть сканкопії документа про освіту, документа, що посвідчує особу, та скрін помилки (у разі наявності також свідоцтво про зміну ПІБ) на електронну адресу vstup@inforesurs.gov.ua

Після усунення помилки ви зможете успішно зареєструвати кабінет і подавати заяви, а в надалі – бути зарахованим до закладу освіти.

Однак зробити дублікат документа (вже без помилки в ПІБ) та надати його до закладу освіти треба буде до 1 листопада 2022 року.

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
21.07.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів