Що таке творчий залік і як він впливає на конкурсний бал?

Запитання: Для вступу в університет мені потрібно буде скласти творчий залік. Що таке творчий залік і як він вплине на мій конкурсний бал?  

Відповідь: Творчий залік – це форма доконкурсного відбору для перевірки творчих здібностей вступника. Може встановлюватися вишем на певні спеціальності для допуску вступника до подальшої участі у конкурсі. 

Він не впливає на конкурсний бал вступника, а є формою додаткової перевірки щодо наявності тих здібностей, які потрібні для навчання на певних спеціальностях.

Творчий залік (для вступу на місця державного та регіонального замовлення) може проводитись для всіх спеціальностей галузі 01 “Освіта/Педагогіка” та спеціальності 022 “Дизайн” (крім спеціалізацій, для яких передбачено проведення творчого конкурсу).

Творчі заліки проводяться з 1 лютого до дня завершення прийому документів на відповідну конкурсну пропозицію. Їх потрібно складати окремо у кожному закладі вищої освіти, однак за рішенням приймальної комісії можуть прийматися результати творчого заліку, що отримані в іншому виші.

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook. 

Для пошуку закладу освіти та інформації про спеціальності користуйтесь інформаційною системою Вступ.ОСВІТА.UA.

Освіта.ua
08.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів