Що таке «фіксована» конкурсна пропозиція

У фіксованих конкурсних пропозиціях кількість місць державного замовлення заздалегідь визначена

Що таке «фіксована» конкурсна пропозиція

Конкурсна пропозиція – це пропозиція закладу вищої освіти, щодо кількості місць для прийому вступників на певну спеціальність, яка включає інформацію про форму та строки навчання, конкурсні предмети тощо. Конкурсна пропозиція може бути відкрита (широкий конкурс), фіксована та небюджетна (контракт).

Фіксована конкурсна пропозиція – це конкурсна пропозиція із заздалегідь визначеною кількістю місць для навчання за кошти державного або місцевого бюджету (бюджетних місць).

У фіксованих конкурсних пропозиціях кількість бюджетних місць заздалегідь визначена і надається вступникам з найкращими балами, які подали заяву саме на цю конкурсну пропозицію.

Цим вона відрізняється від відкритої конкурсної пропозиції, де кількість бюджетних місць у закладі вищої освіти залежить насамперед від кількості вступників з найкращими балами, які його обрали (адресне розміщення держзамовлення).

Вид кожної конкурсної пропозиції в усіх закладах освіти України вказано на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA».

«Вступ.ОСВІТА.UA»

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
05.07.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Їду в Канаду!
Звісно, можна вступити до місцевого університету і після 18 років, якщо ти хлопець, отримати серйозний геморой з воєнкоматами (всі ж бачили в телеграмі, як воєнкоми ловлять чоловіків просто на вулицях і ламають їм руки-ноги). Не всі можуть, як зеленський, втекти від повістки у підрозділ "юзік". А можна, поки тобі немає 18 років, спокійно виїхати з України і отримати нормальну освіту на Заході паралельно уникнувши проблем з воєнкоматами. Зараз для жінок і дітей до 18 років кордони відкриті і можна зробити це безкоштовно і дуже просто (наприклад за канадською програмою CUAET). Тому не дуже розумію тих хто таки вирішив вступати до українських університетів. На мій погляд - це просто тупо.
БОЙ
Для Їду в Канаду!: Поясню чому йдуть в українські вузи: 1) Може закінчити будь хто 2) Дешево навчатися 3) Недалеко від дому 4) Твоя рідна мова, і менталітет зі стандартами до яких ти вже звик. А якщо коротко, то не всі хочуть вчити англійську, і кидати своє майно в Україні, аби починати все спочатку за кордоном, де ти будеш вічним гостем, але ніяк не своїм.
Юля
Для Їду в Канаду!: Ага ага) власне "патріоти" так і роблять, пі.дуй, не забувай там у вишиванці по мітингах стрибати у перервах між миттям унітазів.
Коментувати
МАРІЯ
Добрий день, подаю заяву на фаховий іспит, і там просять код конкурсної пропозиції, подивилася на спеціальність 022, фіксована пропозиція, де знайти цей код?
Ганна
Для МАРІЯ: Добрий день. Конкурсні пропозиції (з кодами) є на сайті vstup.edbo.gov.ua в розділі "Конкурсні пропозиції".
Коментувати
Оксана
Де можна подивились кількість бюджетних місць на фіксовану КП спеціальність 022 дизайн
Mixa
Для Оксана: Ес найдешь напиши
Коментувати