В Україні з’явилась можливість перевірки сертифіката НМТ

На сайті ЄДЕБО з'явилася можливість перевірити достовірність сертифіката мультитесту ЗНО

В Україні з’явилась можливість перевірки сертифіката НМТ

На сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти з'явилася можливість перевірити достовірність сертифіката національного мультипредметного тесту ЗНО.

Насамперед доступ до сервісу важливий для працівників приймальних комісій, адже цього року багато учасників НМТ не мають паперових сертифікатів, і в разі подання ними паперових заяв достовірність сертифіката можна буде перевірити у цьому реєстрі.

Також кожен вступник зможе оперативно дізнатися, чи є його сертифікат в ЄДЕБО.

Для пошуку треба зазначити номер та рік сертифіката, а також прізвище та ім'я його власника.

«Звертаємо особливу увагу вступників: якщо під час створення електронного кабінету ви обрали позначку «Не маю сертифіката НМТ» і зареєструвалися без нього, то вже в самому кабінеті обов'язково треба додати сертифікат. Для цього на основній сторінці перейдіть у поле «Сертифікати НМТ/ЗНО», натисніть кнопку «Додати сертифікат» і зазначте його номер, PIN-код та рік», – пояснили у Міносвіти.

Окрім того, у МОН зауважили, що коли вступник зареєструвався без сертифіката і не додав його згодом, то в кабінеті не будуть відображатися результати тестування.

ПЕРЕВІРИТИ СЕРТИФІКАТ

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
10.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ван
Вступ на актуальні медичні спеціальності до коледжу: https://fb.watch/eQKt-0qKJl/