Відкрито «гарячу лінію» для учасників ЗНО

Учасники мультитесту зможуть дізнатися пароль і логін за телефонами «гарячої лінії»

Відкрито «гарячу лінію» для учасників ЗНО

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив телефони «гарячої лінії» для вступників, які планують брати участь у національному мультипредметному тесті ЗНО.

Так, за поданими телефонами учасники ЗНО, які створили реєстраційні картки, але не отримали даних для входу на свою Інформаційну сторінку, протягом 12–19 травня зможуть дізнатись необхідну інформацію.

Телефони «гарячої лінії»: 

  • (095) 523-46-47;
  • (066) 680-55-28;
  • (068) 146-02-21;
  • (068) 142-05-95.

В УЦОЯО наголосили, що оператори «гарячої лінії» володітимуть інформацією тільки щодо логінів і паролів для входу на Інформаційну сторінку.

«Якщо ж у вас є інші запитання, наприклад,  щодо реєстрації на НМТ, особливостей його складання тощо, ви можете зателефонувати до Українського ((095) 903-95-10) або до регіональних центрів оцінювання якості освіти», – підкреслили в УЦОЯО.

Також в Українському центрі оцінювання якості освіти нагадали, що отриманий логін та пароль слід обов’язково зберегти, щоб без проблем мати доступ до особистої Інформаційної сторінки.

«Саме тут у другій половині травня ви маєте обов’язково підтвердити своє бажання проходити НМТ і повідомити організаторів про те, у якому регіоні  перебуватимете в липні; а напередодні тестування звідси дізнаєтеся про дату, час і місце проходження випробування, зможете самостійно сформувати запрошення-перепустку, а в серпні отримати свої результати», – зазначили в УЦОЯО.

Освіта.ua
11.05.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Приймич Віталія Іванівна
Доброго дня.Дитина закінчує коледж, тепер виявив бажання поступати до ВНЗ. Чи можливо ще зареєструватись на ЗНО ?
Дар'я
Андрій Доброго дня. Якщо я зараз знаходжусь на території Польщі, чи є у мене можливість здати тест тут, якщо так то як дізнатися де він буде відбуватися?
Андрій
Доброго дня. Якщо я зараз знаходжусь на території Польщі, чи є у мене можливість здати тест тут, якщо так то як дізнатися де він буде відбуватися?
Вікторія
Доброго дня, як учню з окупованої території можна підтвердити своє місцезнаходження, якщо держава не заперечила евакуацію учнів, не погодила "зелених коридорів"? Невже діти Херсонщини ,що знаходяться з першого дня в окупації, без світла, зв’язку,харчів будуть змушені через бюрократію лишитися права навчатися?
ГРЯНИСТА Тетяна Іванівна етяна
Добрий ранок! Моя дочка закінчує 11клас запорізької гімназії знвк 67,старанно готується до вступу в політехніку, знаходимось як біженці в Іспанії, вчиться онлайн,. Прохаю включити в процедуру складання мультимедійного тесту за кордоном, ми не зможемо бути в рідній країні в липні в зв ’язку з ситуацією бойових дій,. Благаю допомогти з процедурою зкладання іспиту за кордоном. З повагою та надією мати учениці.
Євген
Для Лілія: Справді в країнах ЄС можна буде скласти НМТ? Просто я не можу бути фізично в липні
Марина
День добрий, мій син цього року закінчує 11 клас Криворізького лицею. Наполегливо готується до вступу до Національного технічного університету "Дніпровська політехніка" на бюджет. Назаразі вин знаходиться в Нідерландах і закинчує випускний клас онлай. У липні ми не зможимо бути в Дніпрі і подати документи на вступ особисто. Чи зможуть в 2022р. абітурієнтти, які були вимушені виїхати з України за кордон, вступити до ВУЗу України, та реалізувати своє право на освіту? Яка буде процедура вступу для українських абітурієнтив, які тимчасово знаходятся за кордоном України??
Александр
Як мені звернутися до гарячої лінії якщо я знаходжуся у іншій країні ? Мені потрібен логін і код
Лілія
В країнах ЄС можна скласти . Але ще буде сесія у вересні для тих ,хто не зміг у липні . Точних деталей не знаю .
Вікторія
Доброго дня! Мій син цьогоріч закінчує онлайн гімназію в місті Києві. Зараз ми проживаємо в Іспанії і в липні місяці не зможемо бути в Києві фізично Підкажіть будь ласка, яка процедура складання іспиту в такій ситуації?
Олена
Для Вікторія: Підкажіть, будь ласка, в якій онлайн гімназії вчиться Ваш син? Також розглядаю для свого сина такий варіант навчання. Хотілося би почути відгуки і рекомендації. Чи задоволені ви своєю школою? Дякую за допомогу!
Коментувати