Значення математики при вступі до вишів підвищиться

Значення сертифіката зовнішнього оцінювання при вступі до вишів у 2022 році підвищиться

Значення математики при вступі до вишів підвищиться

Значення сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з математики при вступі до вишів у 2022 році підвищиться.

Про це свідчить аналіз переліку конкурсних предметів для вступу на навчання на програми бакалавра (медичного магістра) в 2022 році, що затверджений Міністерством освіти і науки разом з Умовами прийому до вищих навчальних закладів у наступному році.

Загалом, для вступу до вишу для навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра наступного року абітурієнти подаватимуть сертифікати ЗНО з трьох конкурсних предметів (або двох у випадку проведення творчого конкурсу). За такої умови першим конкурсним предметом традиційно є українська мова або українська мова і література.

Водночас у порівнянні з цьогорічною вступною кампанією роль математики буде підвищена для вступу на спеціальності «Політологія», «Журналістика», «Соціальна робота», «Соціальне забезпечення», де математика стане другим обов'язковим конкурсним предметом.

Також зміни у переліку конкурсних предметів стосуватимуться спеціальностей галузі «Міжнародні відносини». Зокрема, для вступу на спеціальність «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» результат ЗНО з математики став третім конкурсним предметом замість кількох предметів на вибір.

Це ж стосується й вступу на спеціальність «Міжнародні економічні відносини», для вступу на яку математика стала другим обов'язковим предметом.

Водночас при вступі на всі спеціальності галузі «Охорона здоров’я» у вступників з'явиться вибір – замість другого обов'язкового предмета математика, абітурієнт зможе обрати математику або біологію.

Окрім того, результати ЗНО з математики традиційно будуть необхідні вступникам на спеціальності, що пов'язані з інформаційними технологіями, інженерією, комунікаціями, виробництвом, будівництвом, соціальною роботою, транспортом тощо.

Вступ 2022: Сертифікати ЗНО за спеціальностями бакалавра

Освіта.ua
19.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
анна
нашо для всіх додавать, а для медичних забирать? якшо уже нема часу підготуватися на 190
ЗІНАЇДА ВАСИЛІВНА КОВБАРЧУК МЕТОДИС
ПРАВИЛЬНО, ТАК І МАЄ БУТИ, ПОЗАКРИВАЙТЕ ПАСТІ ХЕЙТЕРИ! Я ВЧИТЕЛЬКА МАТЕМАТИКИ З 40-РІЧНИМ СТАЖОМ! ДІТИ ЗАРАЗ ТУПОРИЛІ, СИДЯТЬ У ЦИХ ТЕЛЕФОНАХ, ДЕГЕНЕРАТИ, БЕЗВИЛАЗНО!!!! Я НЕДАВНО НАВІТЬ У СВОЇ ВНУЧКИ ВЗЯЛА ПОДЗВОНИТИ МОБИЛКУ А ТАМ ЦЕЙ ТІХТОР! Я Ж ДО НЕЇ РЕМЕНЯКУ, ДВА ТИЖНІ СИНЯ ХОДИЛА, ТЕПЕР ПРО ТІХТОР ГЕТЬ НЕ ЗГАДУЮ А ЛОГАРИФМИ ВЧИТЬ, ДО ЗНО ГОТУЄТЬСЯ, БУДЕ НА МАТХІМІКА-УРАНІСТА ПОСТУПАТИ! МОЛОДЧИНА!!!! АЛЕ НЕ ВСІ СІМ’Ї ТАК ДОБРЕ ВИХОВУЮТЬ ДІТЕЙ, АЛЕ ПРИЙШЛА НАРЕШТІ НА ПОМІЧ ДЕРЖАВА! НАРЕШТІ!
Lena
Для ЗІНАЇДА ВАСИЛІВНА КОВБАРЧУК МЕТОДИС: Це ваші проблеми, що Ви не можете адаптуватися до нових умов життя. Так, ТікТок добра не принесе, але сучасна математика мали точний зв’язок із програмуванням і не треба тут кричати про "зомбі компуктери".
СУМ
Для ЗІНАЇДА ВАСИЛІВНА КОВБАРЧУК МЕТОДИС: пропоную Вам навчити онучку рахувати на логарифмічній лінійці!! Це допоможе Вам самоствердитись, а онучці йти в ногу з часом, правда, з минулого сторіччя :) :) + a за це, цитую "2 тижні синя ходила", Вам мала б бути кримінальна стаття! Ви схоже ще та деградована радянська викладачка, з тих диких сталіністок-збоченок, які готові бити і вбивати за свої дебілкуваті переконання. Ви НЕ педагог! Для Вас побити дитину і тим публічно вихвалятись цілком морально прийнятно?!! Межі Вашої душевної вбогості жахають!
Vlad
Для ЗІНАЇДА ВАСИЛІВНА КОВБАРЧУК МЕТОДИС: Якщо Ви дійсно вчителька із 40-річним стажем, то мені дуже шкода дітей, яким так не пощастило - вчитися у Вас математиці. Вчитель із 52-річним стажем.
Коментувати
Слуга народа
В натуре, блин, на хрена эти математики, хвизики, химии?! Можно и без них не хило в жизни устроицца!
Математоголік
Для Слуга народа: без них можна тільки за бананами на пальму лазити. В основі усього іншого робота математиків, фізиків і хіміків.
Vlad
Для Математоголік: Вы не правы. Без них "слугам народа" можно в Верховной Раде сидеть.
Коментувати
Марта
Задовбали з математикою. Кому вона потрібна в подальшому навчанні і в житті нехай вчать і здають. А в реальності ми використовуємо зі школи тільки додавання, віднімання, множення і ділення. Все! Вища математика не потрібна !!!
Вася
Для Марта: А кому потрібна тупість, яка характерна для тих, хто не може освоїти найпростіший шкільний курс математики?
Lena
Но для чего делать её обязательной в гуманитарных специальностях? У них там уже головы улетели за пределы умного
2*2=5
Lena: Для чего? Для того, что НОРМАЛЬНЫЙ гуманитарий != дебил необразованный. Как вы достали, "гуманитарии", которые в ступор впадают от площади прямоугольника. И мычание в ответ: "мнууу говноритарий жи, мнууу математика не нужна. Зато я в инстагрме сижу... А чаво меня уволили?" Тьфу блин.
Коментувати
Lena
№22/124690-еп Поддержите петицию, которая должна вернуть справедливость. В то время, когда технам упрощают возможности поступления, то гуманитариев наоборот загоняют в кут.
Хтось
Для Lena: Тут все просто, країні не потрібні гуманітарії, тому зо їх і так забагато, нам для хорошого розвитку і кращої економіки не хватає технічної бази, тому технічні науки сунуть скрізь, де можна і не можна, тому для них полегшують умови вступу, а на гуманітарні спеціальності роблять більш жорстокі умови вступу)
Коментувати
Відповідь
№22/124690-еп Відміна нових правил що до складання у 2022 році обов’язкового ЗНО з математики профільного рівня для деяких гуманітарних професій, а саме : журналістики, реклама і зв’язки з громадськістю, міжнародні відносини.
Lena
Для Відповідь: Ха-ха, пусть теперь попытаются сунуть свой мусор под названием "математика". Посмотрим, что будет.
Критик
А вы видели учебные планы этих специальностей? Особенно реклама и PR? Такая наука как статистика вам знакома? Там школьной математикой не обойдешься.
Здравый смысл
Какая разница какие где учебные планы! На эти специальности никогда не было математики и ничего менять не надо! На технические специальности не вводят же китайский язык и укр. лит. отменяют! А гуманитарии и математику и литературу должны сдавать! Для того что бы школьники знали математику нужно менять её преподавание в школе и пересматривать программу! Просто не справедливо требовать от детей которые учились по уровню стандарта сдавать профильный уровень математик! Повторюсь, нужно менять преподавание в школе, прежде чем вводить такие изменения!
Коментувати
Катерина
Засуньте свою математику в одно место, уже совсем из-за неё взбесились.
Вася Липовик
Для Катерина: В какое место тебе ее засунуть, и как ты себе это представляИшъ?
Lena
Для Вася Липовик: Вася, тебе, разве что.
Коментувати
Питання
Які результати року марематики? 0 прогресу, чи регрес? Майстри оголошень про майбутні покращення, поглиблення, підвищення, підсилення та інші побрехеньки стали основою сучасного українського менеджменту в освіті. Чекаємо їх нових видумок-оголошень!! :)
Микола
Лучше бы специальность после школы давали т.е. первую рабочию, а алгебра и начало анализа в редких случаях пригодится.
Ruslan Kuznetsov
Для Микола: "Заточений" мозок в будь-якій спеціальності знадобиться. А без математики його не "заточиш".
123
Для Микола: "Рабочию"! "Рабочию", блять.
Коментувати