Вступникам надані рекомендації на бюджет

Оголошено рейтингові списки вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на бюджет

Вступникам надані рекомендації на бюджет

Відповідно до Умов прийому до закладів вищої освіти на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA» оголошено рейтингові списки вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на бюджетну форму навчання.

Зазначені рейтингові списки оголошені для абітурієнтів, які вступають на навчання для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на підставі повної загальної середньої освіти за денною формою навчання.

На сайті інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA» статус заяв тих абітурієнтів, які рекомендовані до зарахування на бюджет, змінено зі статусу «Допущено» на статус «Рекомендовано (бюджет)».

Також, навпроти заяви абітурієнта в електронному кабінеті, за якою абітурієнт рекомендований на навчання за кошти державного бюджету, встановлено статус «Рекомендовано до зарахування».

Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення (подати оригінали документів) до 18.00 години 2 вересня. Статус заяв абітурієнтів, які виконають вимоги до зарахування зміниться на статус «До наказу (бюджет)».

Зарахування на бюджет відбуватиметься 5 вересня, а переведення на вакантні місця держзамовлення – не пізніше 19 вересня.

ВСТУП.ОСВІТА.UA

Освіта.ua
29.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аліна
В Університеті в мене прийняли документи на бюджет заочної форми навчання на спеціальність 121 "Інженерія програмного забезпечення" на основі молодшого спеціаліста "Будівництво та експлуатація будівель і споруд". 07.10.22 задзвонили і сказали, що я не можу вчитися на бюджеті за цією спеціальністю, т.як з моєю спеціальністю молодшого спеціаліста можна вчитися тільки на контракті. Тоді чому в електронному кабінеті була можливість вибрати бюджет????
Тарас
Що значить не рекомендовано на бюджет. При подачі документів вказаний пріоритет 3. Іншому абітурієнту з меншим балом( набагато ) без пільг рекомендовано на бюджет за пріоритетом 3
Галина
Для Тарас: так може Вас рекомендовано за 1 або 2 пріоритетом?
Коментувати
Лія
В мене на спеціальності 6 місць держ замовлення, а рекомендовано до бюджету 9 це як?
Олександр Самойленко
Підскажіть, чому в вузі вказано набір 19 місць на бюджетну форму, а по факту рекомендовано до бюджету тільки 9 чоловік, хоча поданих заяв було вдосталь? Дякую.
Галина
Для Олександр Самойленко: Ви що не читали купу відповідей на це питання на даному сайті? 19- то максимум! Ніхто не казав, що вони обов’язково будуть. Якщо пропозиція відкрита, то конкурс всеукраїнський!
Коментувати
Ксенія
Добрий день. Чому при вступі до вишу не враховується така льгота, як батьки військові та учасники бойових дій. Надали всі документи?
Галина
Для Ксенія: а з чого Ви вирішили, що при вступі є така пільга? Якщо Вам хтось казав, то вони Вас обманули. А перед вступом варто було прочитати умови вступу, затверджені наказом МОН. Там би Ви побачили, що при вступі пільги мають самі учасники бойових дій, але ніяк не їх родичі.
Коментувати
Vita
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чого у електронному кабінеті вступники, навпроти заяв пише всюди "Не рекомендовано на бюджет".Бали у нас 167
Галина
Для Vita: дуже низькі
Vita
Але у списках рекомендованих є набагато нижчі бали, і вони зарахлвані на бюджет
Андрюха
+ така сама ситуація , У людей на 10 балів менші бали і вони на бюджеті , а мені пиши рекомендовано на контракт .
Коментувати
Наталя
Доброго дня. Підкажіть будь ласка коли будуть результати, на базі молодшого спеціаліста на контрактну основу і заочного навчання?
Галина
Для Наталя: тоді, коли Ви подасте документи туди куди хочете, а Вам дадуть рахунок на оплату
Коментувати
Ігор
Не пройшов на бюджет, як буде проводитись вступ на контракт? Коли чекати рекомендацій?
Татьяна
Добрий день. Підкажіть , що на молодшого спеціаліста є якийсь прохідний бал на бюджет, чому вказано що держ замовлення 6 місць, а рекомендовано до зарахування 3 чоловіки, далі рекомендовані до других закладів по 1 та 2 пріоритетах, а далі наступні "допущено". Так чому допущено, як що є ще бюджетні місця?
Галина
Для Татьяна: Ви щось плутаєте. На "молодшого спеціаліста" вже років 3 не набирають. Не існує такого рівня
Татьяна
Пробачте, не так написала, на базі "молодшого спеціаліста"
Галина
Для Татьяна: ну, то там же відкрита пропозиція? Якщо так, то 6 - це максимум місць які могли бути. Інші просто не пройшли по всеукраїнському конкурсу.
Коментувати
Євген
Студент закінчив два курси медичного коледжу на бюджеті. Цього рок вступив до медичного університету - також на бюджет. Звичайно, забрали документи в коледжі і подали до університету. Але цікаво, чи є прецеденти, коли студенти вступають до вишу, але продовжують навчання у коледжі?Залишилось умовно рік, а по факту 8 місяців навчання до диплому молодшого фахового бакалавра. Освітні ступені різні. Теоретично це наче не суперечить законодавству. Проте у медичному коледжі немає заочної форми навчання. А два стаціонари? Здається це занадто.) Хоч і в одній галузі... І дистанційно... Ми навіть не ризикували питатись, але можливо, хтось стикався з подібним?
Галина
Для Євген: Ні стаціонар може бути лише один. Ви не можете одночасно бути присутні на двох парах (увімкнути один зум з компа, а інший з телефону, не рахується за навчання)
Коментувати
Іванна
Коли будуть результати на базі молодшого спеціаліста?часу мало до пятниці потрібно оригінали здавати,а ще не відомо нічого((((
Перший
Для Іванна: там до 7 .09,а результати будуть 2.09
Коментувати
El
если здесь посмотреть КПИ ХТФ https://abit-poisk.org.ua/rate2022/direction/991898/?page=1 - то вообще непонятна система отбора студентов, проходят студенты с 140-125 балов (квот нет), в то время как не проходят на бюджет с 200 балами (квот нет). И такое во многих институтах(( может кто то обьяснить?
Якось так
Для El: пояснюю. Студенти з вищими балами (200), яких Ви бачите нижче вступника з балом 125,947 вступили на бюджет за своїми вищими пріоритетами. Зокрема, абітурієнти з 114 до, як мінімум (бо набридло далі гортати список) 200 місця у Вашому рейтинговому списку вступили за своїм першим пріоритетом на інші спеціальності та/чи заклади вищої освіти. Це чітко видно в єдиному офіційному джерелі щодо вступу: https://vstup.edbo.gov.ua/offer/991898/ . Ну і на абіт пошуку можна, пошукавши за прізвищами цих вступників, знайти підтвердження моїх слів.
Коментувати
Анонім
Доброго дня,скажіть,а на другу вищу (бакалавр) можна розрахувати на бюджет,якщо першу здобула за контрактом?(бакалавр)
Галина
Для Анонім: якщо будете вступати на базі ПЗСО, то можна. На базі диплому бакалавра не існує бюджету
Коментувати
Андрій
Чому немає результатів на основі молодшого спеціаліста? Начебто сьогодні повинні були прийти результати.
Влад
Подав заявки, всі "не рекомендовано на бюджет за жодним пріоритетом", що в такому випадку робити?На контракт?
Беспалова Ксенія
Для Влад: так, контракт
Світлана
А як тепер подати на контракт?
Коментувати
Надія
Доброго дня! Цікавить таке питання. Вього на спеціальність було подано 9 заяв на бюджет. Обсяг держзамовлення 5. Троє вступників вступили за іншими приорітетами. То чому інші вступники не вступили на ці 3 звільнені місця???
Якось так
Для Надія: бо там НЕ "обсяг держзамовлення 5". Там написано "МАКСИМАЛЬНИЙ обсяг держзамовлення 5". Як Ви розумієте "Максимальний" це не "мінімальний". Це означає, що держава замовить у цьому ЗВО підготовку 5 бакалаврів, ЯКЩО всі вони подолають прохідний бал на цю спеціальність за широким конкурсом (у всіх ЗВО в Україні, що навчають цій спеціальності). Є ЗВО (університети, інститути, академії), де, попри певну кількість МОЖЛИВОГО максимального обсягу держзамовлення, на бюджет не зараховують жодного вступника, бо вони не подолали прохідний бал на спеціальність по Україні. Судячи з усього у Вашому випадку так і сталося.
Alex
Дебільна система і освіта!Дитина вчилася 11 років на відмінно і нікуди не пройшла!На..хер тоді вчитися,коли з низькими балами проходять на бюджет!!!Як завжди переконуюсь,що в нашій країні безлад в будь-якій сфері!!!
Якось так
Для Alex: система дійсно складна і з багатьма нюансами. Водночас, щороку багато відмінників залишаються без бюджетних місць, бо подають заяви лише на найкрутіші спеціальності в топ університети (умовно на міжнародні відносини в КНУ). Ну, вони ж відмінники ;) і не хочуть вчитися аби де. При цьому не розуміють, що по всій країні є абітурієнти з трішки більшими балами, а обсяг максимального державного замовлення в цих ЗВО не резиновий і не вміщує всіх відмінників з країни. Ось і залишаються без бюджетного місця. А абітурієнти з низькими балами чи їх батьки, які завдали собі клопоту і розібралися з нюансами вступу подають заяви на (менш) престижні спеціальності і вступають на бюджет навіть набравши 150 або й 120 балів. Минулого року бачив у одному списку вступника, який з профільної для спеціальності математики набрав мінімум - 100 балів і вступив на бюджет.
Коментувати
Алеся Кроль
Доброго дня, а коли будуть відоми результати на бюджет на заочну форму навчання?
Анонім
Доброго дня,скажіть,а на другу вищу можна розрахувати на бюджет,якщо першу здобула за контрактом?
Svitlana Philina
Найгірша вступна кампанія. Коли багато хто списав НМТ, отримав по 200 б. , маючи при цьому середній бал атестату 7 б. І такі люди зайняли бюджетні місця + квотники з низькими балами. Якої якості спеціалістів тоді підготовлять за кошти бюджету? Що це за цирк?
Єгор
Для Svitlana Philina: про квотників може і згоден, але якщо б ви готувалися сумлінно, то і поствпили га бюджет.
Svitlana Philina
Я вибачаюсь, готувалися до англійської, української і географії, де знання високі. Здали на 190 укр 174, мат. 182 іст. і никуди не пройшли, орієнтувалися на кількість бюджетних місць і прохідний бал минулого року. Але ці критерії, як виявилося не мають жодного значення.
Єгор
Ну це очевидно, що цього року все не так буде
Коментувати
Віктор
Я подавав заявку на бюджетне місце з молодшим спеціалістом (тобто на скорочений термін навчання), зараз мені пише в особистому кабінеті, що я просто допущений до участі в конкурсі. Так а коли ж тоді буде написано хоч щось? Рекомендовано, чи не рекомендовано, бюджет чи контракт. І так причому у всих, навіть у тих хто 200 балів має середній.
Містер
Для Віктор: результати будуть 2.09
Коментувати