До українських вишів вступило 2 тисячі абітурієнтів з ТОТ

У 2020 році до українських вишів вступило вдвічі більше студентів з окупованих територій 

До українських вишів вступило 2 тисячі абітурієнтів з ТОТ

У 2020 році до українських закладів вищої освіти було зараховано більше двох тисяч вступників із тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу.

Про це під час онлайн-брифінгу повідомив заступник міністра освіти і науки Андрій Вітренко.

За словами заступника міністра, з початку роботи освітніх центрів «Крим-Україна» та «Донбас-Україна» кількість вступників із тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу збільшилася вдвічі. Якщо у 2016 році було зараховано 1 008 студентів, то у 2020 році ця цифра зросла до 2 026.

Найбільш популярними серед вступників з ОРДЛО є Східноукраїнський національний університет ім. Даля, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Луганський національний університет ім. Шевченка, Маріупольський державний університет, Горлівський інститут іноземних мов та Київський національний університет ім. Шевченка.

Найпопулярнішими спеціальностями серед вступників з Донбасу були «Право», «Медицина», «Менеджмент», «Комп’ютерні науки», «Економіка».

Кримчани найчастіше вступали до Таврійського національного університету ім. Вернадського, Київського національного економічного університету ім. Гетьмана, Національного університету «Львівська політехніка», Національного медичного університету ім. Богомольця.

Для них найбільш цікавими були спеціальності «Менеджмент», «Право», «Інженерія програмного забезпечення», «Медицина», «Економіка».

Освіта.ua
03.11.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів