Медичні спеціальності у МАУП: практика і навчання
PR

Відвідайте День відкритих дверей у МАУП, щоб відчути всі переваги навчання та отримати знижку 20% на навчання

Медичні спеціальності у МАУП: практика і навчання

Другий рік поспіль Міжрегіональна академія управління персоналом розширює перелік спеціальностей галузі знань «Охорона здоров’я». Зараз в академії створено потужні бази для підготовки стоматологів, лікарів-психологів і фармацевтів. Для цього було залучено провідних фахівців галузей, досвід яких підкріплюється власними ресурсами академії, що дозволяють студентам займатися науково-дослідною роботою та практикуватися безпосередньо у навчальному закладі.

Стоматологія

На стоматологічному факультеті МАУП готують фахівців за кваліфікаціями: стоматолог-ортопед, хірург, терапевт, ортодонт і дитячий стоматолог. Професорсько-викладацький склад факультету утворено із досвідчених науковців-практиків.

Основною перевагою факультету є наявність власної стоматологічної клініки, де студенти старших курсів проходять практику з реальними пацієнтами. Це сприяє зручності та ефективності навчання, забезпечуючи випускників факультету не лише дипломом, а й конкретним досвідом роботи.

Для студентів молодших курсів, які тільки-но починають опановувати теорію, діє спеціальний фантомний кабінет, де вони можуть на надсучасних фантомах робити перші практичні кроки, що передуватимуть їх роботі в клініці.

Медична психологія

Факультет «Медична психологія» готує майбутніх фахівців надзвичайно затребуваної кваліфікації «Лікар-психолог».

На його базі створено сучасні умови для навчання: студенти отримують глибокі базові знання з медицини у спеціалізованих аудиторіях з хімії, фізики та схемотехніки, фармакології та клінічної фармації. Для опанування фахових дисциплін на факультеті діють лабораторії психотерапевтичної,  загальної, практичної та медичної психології.

Сучасні психологічно-терапевтичні методи студенти вивчають і практикують у таких наукових гуртках, як «Медична психологія. Арт-терапія. Психокорекція. Реабілітація», «Дитяча психологія та патопсихологія», «Психологія травми» тощо.

Окрім того, майбутні лікарі-психологи отримують можливість займатися науково-дослідною діяльністю та публікувати результати своїх досліджень і тези доповідей з наукових конференцій у щоквартальному науковому часописі СНТ «GAUDEAMUS» «Академічна студія» та міжнародному науковому виданні «Психологічне здоров’я».

Фармація

Для майбутніх фармацевтів у МАУП створено всі умови: від вивчення теорії до здобуття практичних навичок у провідних фармацевтичних компаніях України.

Навчання студентів фармацевтичного факультету проходить у сучасних хімічних лабораторіях, анатомічних та фізичних кабінетах. Для опанування фахових дисциплін в академії діють спеціалізовані аудиторії навчальної аптеки.

МАУП повністю забезпечує майбутніх фармацевтів практичним досвідом. Відтак, студенти старших курсів працюють на фармацевтичних виробництвах Києва та в аптеках провідних аптечних мереж. Це дозволяє не лише закріпити знання, а й отримати перший досвід роботи за спеціальністю вже під час навчання.

Для всебічної підготовки спеціалістів усіх медичних спеціальностей МАУП уклав договори з клінічними базами медичних закладів Києва. Усі випускники академії отримують диплом державного зразка, який дозволяє почати роботу в приватних і державних медичних закладах та на аптечних виробництвах.

Детальніше про медичні спеціальності в МАУП ви можете прочитати на спеціальному сайті.

Якщо ви хочете відчути всі переваги навчання в легендарному українському виші, стати частиною великої та дружньої сім’ї МАУП та отримати знижку 20% на навчання, відвідайте День відкритих дверей, що відбудеться 16 листопада 2019 року. Задля власної зручності радимо попередньо зареєструватися на спеціальному сайті Дня відкритих дверей.

Обирайте МАУП та станьте на крок ближче до своєї мрії!

Телефони приймальної комісії: (093) 490-490-0 (Viber, WhatsApp), (096) 490-490-0.

Відкрийте себе в МАУП!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
11.11.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель-КА
контора рога и копыта мауп - судя по многопрофильности)) задолюали своими 100 словами
Ira
Для Вчитель-КА: Я тут навчалася, і безмежно вдячна МАУП за все. Люди на всіх рівнях справді намагаються приносити користь студентам. І це заслуговує на повагу.
Для Ira:
Ваша правда! Тут Гончарука навіть на самокаті навчили кататися, а Гройсмана на вінницькому ринку знайшли, щоб вручити йому диплом.
Олег
О, а Вам вже й Гончарук поганий. Вас, вочевидь, не тут навчили тільки лайном на вентилятор кидати. Корисна навичка)))
Коментувати