Обирайте навчання на факультеті ІТ технологій у МАУП
PR

У ногу з часом: факультет комп’ютерно-інформаційних технологій МАУП запрошує на навчання

Обирайте навчання на факультеті ІТ технологій у МАУП

Довкола тільки й розмов про те, що у майбутньому світ належатиме інформаційним технологіям, що блокчейн та криптовалюти змінять загальне уявлення про фінансову систему, що всі сфери життя підпадуть під неминучу комп’ютеризацію, а ви й досі дивуєтесь такій вражаючій популярності IT? А чи знаєте ви, що вчені-футурологи вже визнали її найбільш затребуваною галуззю знань наступних десятиліть, а гарних спеціалістів з цього напрямку гостро не вистачає? Скоріш прокидайтесь та крокуйте у ногу з часом – обирайте навчання на факультеті комп’ютерно-інформаційних технологій у Міжрегіональній Академії управління персоналом.

Для початку варто з'ясувати дещо важливе: існує думка, що, аби стати успішним спеціалістом у сфері інформаційних технологій, потрібно вже змалечку вивчати точні науки, зокрема математику, та мати від природи гарне логічне мислення. Проте це не зовсім так. Звісно, базові знання з інформатики – це чудова перевага у майбутньому навчанні, але набагато важливіше мати безмежну зацікавленість технікою та новими технологіями, бажання постійно розвиватись та вдосконалюватись у цій сфері, а також навчатись в закладі, де допоможуть набути усіх необхідних теоретичних та практичних навичок.

Факультет комп’ютерно-інформаційних технологій МАУП – шанс отримати якісну та цікаву освіту з передових напрямків IT-сфери. Навички та знання, отримані в ході навчання на факультеті комп’ютерно-інформаційних технологій - це унікальна можливість подальшого кар'єрного росту для молодих фахівців, які хочуть займати ключові посадові позиції в передових IT-корпораціях України та світу. Практичні заняття студентів проходять у потужних лабораторіях, серед яких і Cisco, а по завершенню навчання вони мають вже готові масштабні проекти у своєму портфоліо, що значно підвищує ймовірність успішного працевлаштування.

Інформаційні технології охоплюють величезну нішу знань, тож ви обов’язково знайдете саме той напрямок, який припаде до душі, розкриє весь потенціал та згодом стане справжнім життєвим покликанням. МАУП пропонує навчання за наступними спеціальностями бакалаврату:

  • Програмна інженерія;
  • Прикладне програмування (інтегровано з програмою Microsoft);
  • Web-програмування: розробка сайтів (інтегровано з програмами Cisco та Autodesk);
  • Комп’ютерні науки та інформаційні технології;
  • Аналітик комп’ютерних систем;
  • Мережеві технології та системне адміністрування (інтегровано з програмами Cisco та Microsoft);
  • Бізнес-інформатика;
  • Безпека передачі та збереження інформації (інтегровано з програмами Cisco та Microsoft);
  • Блокчейн та прикладне програмне забезпечення;
  • Хмарні технології та інтернет речей.

Але це ще не все - навчання в Академії проводиться за денною, заочною та дистанційною формами. Обравши заочну форму, можна комфортно поєднувати навчання з роботою, а дистанційна дозволить отримати вищу освіту без найменшого відриву від роботи чи хобі. До того ж, можна обрати навчання зі вступом без ЗНО – завдяки спільній програмі Університету менеджменту у Варшаві (Польща) та МАУП. Докладну інформацію про програму читайте за посиланням.

Окрім того, протягом навчання у студентів академії є можливість брати участь у різноманітних IT-олімпіадах та конкурсах з грошовою винагородою, які влаштовують працедавці. Також в МАУП постійно відбуваються ярмарки вакансій та попередні співбесіди з найкращими працедавцями.

Звучить цікаво? Тоді скоріш робіть свій вибір – за більш детальною інформацією заходьте на сайт, реєструйтеся та отримуйте знижку 20% на навчання.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
15.06.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів