Вища освіта без ЗНО: легко та зручно
PR

Міжрегіональна Академія управління персоналом запрошує абітурієнтів на навчання за освітніми програмами без ЗНО

Вища освіта без ЗНО: легко та зручно

Якщо цього року ви не змогли вступити до вишу через недостатню кількість балів з незалежного оцінювання або в дорослому віці вирішили отримати першу чи другу вищу освіту, вам можна допомогти! Завдяки МАУП ви маєте змогу стати студентом найбільшого недержавного  навчального закладу України без сертифіката ЗНО.

Міжрегіональна Академія управління персоналом запрошує абітурієнтів на навчання за освітніми програмами без ЗНО, а саме – здобуття вищої освіти за спільною програмою Університету менеджменту у Варшаві (Польща) та МАУП. Сертифікат ЗНО для вступу до Університету менеджменту не потрібен. Зарахування відбувається на основі атестату про повну середню освіту та за результатами співбесіди. Закінчивши перший курс (заочно, в Україні), кожен студент може обрати навчання на другому курсі в МАУП або продовжити навчання до ступеня бакалавра в Польщі.

Навчальний процес по спільній програмі ведеться за такими спеціальностями:

  • Інженерія програмного забезпечення (бакалавр);
  • Менеджмент (бакалавр);
  • Філологія (бакалавр);
  • Облік і оподаткування (бакалавр);
  • Право (бакалавр/магістр);
  • Економіка (бакалавр/магістр);
  • Психологія (бакалавр/магістр);
  • Туризм (бакалавр/магістр);
  • Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії (бакалавр/магістр).

Тільки уявіть, які переваги ви отримаєте за умови такого навчання! По-перше, ви маєте можливість отримати два дипломи про вищу освіту – український і польський, що дасть вам змогу отримати чудову роботу як в Україні, так і за кордоном. По-друге, навчання по інтегрованій програмі ведеться також і у заочній формі, отже студенти можуть поєднувати навчання з роботою. І настанок, вам не доведеться витрачати час та нерви на наступне незалежне оцінювання.

Більше інформації про освітню програму ви можете дізнатись за посиланням.

Поспішайте за своєю мрією до МАУП за адресою: м. Київ, вул. Фрометівська, 2.

Приймальна комісія: (093) 490-49-00 (Viber, WhatsApp) , (096) 490-49-00.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
08.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Скептик
Проблема вся в том, что на дипломы в реальной жизни мало кто смотрит. Что там у тебя? Диплом? Ок. А чей этот диплом кто ж разберёт при нашем обилии ВУЗов, если не залазить в эту тему с головой. Потому и процветают такие вот "выши". На самом деле таких "маупов" половина ВУЗов страны, где проходной балл 110-120 баллов, что мало чем отличается от его отсутствия вообще. Просто давно уже пора прополоть этот гадюшник и оставить пару десятков ВУЗов чтобы высшее образование получали только действительно умные, а не богатые люди.
Ання
Добрий день! Скажіть будь-ласка чи можна на Бакалавра без ЗНО ??? І яка ціна???
989
Для Ання: Згідно діючому законодавству України - неможна. Якщо Вам МАУП скаже, що можна, не вірте. Вони вам або видадуть липовий документ, або насправді просто це буде навчання на базі свідоцтва за 9 клас, або ж якісь підготовчі курси, що не є офіційною освітою
Коментувати
Анастасія
В мене свого часу був вибір між МАУП і бюджетом у двох інших вишах. Вибрала все ж МАУП і ні про що не жалкую. З одного боку, так, можна було б піти на бюджет у державний універ і зекономити, але найсмішніше те, що на такому "бюджеті" було б може ще й дорожче навчатись (регулярно чую від знайомих бюджетників історії про повсюдне хабарництво і свавілля). А МАУП - принаймні в моєму місті найадекватніший заклад.
Галина
Для Анастасія: Ну і дурень! Так хабарництво є. Коли студенти не відвідують заньть, нічого не роблять самі, то вони платять за курсові і сесії. А ті хто вчаться самі, нікому нічого не платять і ще й стипендію отримують! Ви проміняли можливість навчатись за бюджетні кошти та отримувати стипендію та оплату шараги в яку вступають двійочники і пишаєтесь цим, що можна говорити про Ваші розумові здібності?
Анастасія
Для Галина: ті, хто самі навчаються в державних вишах (регіональних, щодо Києва не можу нічого сказати), платять за сесію так само, як і ледарі-прогульники. І так, якщо б я була впевнена, що зможу спокійно навчатись на бюджеті сама і здавати все сама, не за гроші - звісно, я пішла б на бюджет не вагаючись. Але на тих кафедрах, що мене цікавили, корупція пре зі всіх щілин - знаю зі слів знайомих, яких необхідність платити за сесію не оминула попри сумлінне відвідування занять і своєчасне здавання усіх робіт. Можливо, нова влада щось нарешті зробить із цією проблемою, але на сьогодні ситуація така, на жаль. P. S. я Вас не знаю і Ви мене не знаєте, тож давайте будемо порядними людьми і в подальшому обійдемося без особистих образ ;)
Галина
Для Анастасія: В мене безліч знайомих, які вчились в місцевих вишах самостійно. Був випадок в знайомого, коли не хотіли приймати залік допоки не заплатиш. Він не хотів платити, і предмет знав. Його подали на відрахування. Пішов деканат, написав заяву на здачу предмету комісії і викладач як миленький поставив залік. Сама викладала в місцевому коледжі. Тих хто вчиться і любить свою спеціальність (а не вчиться бо так мамка сказала) викладачі цінують і заохочують. до мене студентки ходили в будь-який час і я з ними займалась безкоштовно, бо бачила що їм цікаво, а не для галочки
Коментувати
Ксюша
Вы - топчик! Сестра к вам сейчас поступает, не добрала всего два балла на право, перенервничала. Мы считаем, что вы делаете мир лучше!
Та замахали ви вже
зі своєю вищою освітою без ЗНАнь. Чому досі не посадили ректора, який видав диплом про вищу освіту Гройсману?
Иван
Для Та замахали ви вже: Неуважаемый тролль, при чем тут ректор? С вашей риторикой в НКВД образца 37-го нужно, но никак не в сферу образования.
Коментувати
!!!
А где Олеся? Даже странно./
Галина
Для !!!: Ви теж шоковані? Мабудь то була студентка, яка за оцінки возвеличувала свою шарагу. А тепер вже мабудь диплом отримала, то й потреба писати відпала
!!!
Для Галина: Та ці дописи були щороку. Починалося з реклами (дурної абсолютно) МАУП. Потім переходило на "політику". Таку дурню завжди ця "Олеся" писала. На мою думку то була скоріше антиреклама цього закладу. Може ще з’явиться.
Коментувати
Сергей
В прошлом году так поступил, потому что провалил ЗНО, не успел подготовиться (почти пол года в больнице лежал). Теперь перевожусь на второй курс. Спасибо, МАУП! Если б не вы, было бы мне очень сложно.
Галина
Для Сергей: ХА-ХА-ХА! Ось вона правда! МАУП виш для дибілів, які не спроможні засвоїти шкільну програму та здати ЗНО! МОЛОДЕЦь! Чудова антиреклама вишу!
Игорь
Для Галина: > человек серьезно болел > "дибіл, не спроможний засвоїти шкільну програму та здати ЗНО" Уровень аргументации: бог. Ой, простите - богиня))
Юрій
Для Игорь:Ну одно дело болеть и написать ЗНО на 150,а второе дело не сдать.Если первое указывает на то,что человек хоть малость учился в течении 11 лет,то второе указывает на неуча.Может Галина и сказала это в грубой форме,но в целом она права.Зачем идти в Вуз если у тебя нету академических знаний?
Коментувати