МАУП пропонує перспективні спеціальності та знижку на навчання

Відвідайте День відкритих дверей у найбільшому недержавному економіко-гуманітарному ВНЗ України

МАУП пропонує перспективні спеціальності та знижку на навчання

Студентські роки – один з найкращих періодів в житті кожного. Наскільки яскравим та, водночас, корисним для вас буде цей час – залежить від вибору навчального закладу. Чи хотілось би вам навчатися у виші, який свого часу закінчили діючий прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, народний депутат Ельбрус Тедеєв, зірки спорту Василь Вірастюк, Ірина Мерлені та Жан Беленюк, відомий співак Дмитро Монатик? Тоді знайомтесь: МАУП – найбільший недержавний економіко-гуманітарний вищий навчальний заклад України.

У квітні Міжрегіональна Академія управління персоналом відсвяткувала свій 30-й День народження! За 30 років сумлінної роботи МАУП виховав понад 300 тис. талановитих фахівців у найрізноманітніших галузях знань. Нині тут навчаються студенти з 39 країн світу за 22 спеціальностями та 115 спеціалізаціями.

Навчаючись в МАУП, ви зможете опанувати сучасні професії в сфері ІТ-технологій, інтернет-маркетингу, політології, міжнародного права і багатьох інших. До того ж, у МАУП існують спеціальні міжнародні освітні програми, на які, задля отримання вищої освіти, можна вступити без сертифікату ЗНО. Після закінчення навчання ви навіть можете отримати два дипломи про вищу освіту – український і польський, що дасть вам змогу знайти чудову роботу як в Україні, так і за кордоном. Більше інформації за посиланням.

Навчання в Академії проводиться за денною, заочною та дистанційною формами. Обравши заочну форму, ви зможете комфортно поєднувати навчання з роботою, а дистанційна дозволить вам отримати вищу освіту без найменшого відриву від роботи.

Університетський кампус МАУП є одним з найбільших в Україні та має розвинену інфраструктуру. Поруч із навчальними корпусами розташовані конференц-зал, медичний центр, бібліотека, спортивний комплекс, концертний зал, парк, студентські ресторани, кафе та їдальні, продовольчі магазини, відділення банку та перукарня. На всій території Академії доступний безкоштовний Wi-Fi.

Заклад піклується про майбутнє вихованців навіть після закінчення Академії. Фахівці безкоштовно проводять для студентів профорієнтацію, допомагають розкрити прихований потенціал та визначитись з майбутньою професією, знаходять омріяне місце роботи та займаються працевлаштуванням студентів.

Звертаємо вашу увагу, що МАУП має численні регіональні відділення та філії по всій Україні. Це дасть вам змогу отримати вищу освіту, не полишаючи рідного дому, навчатися та професійно розвиватися в знайомому місті, поруч із сім’єю та друзями. Більше інформації про регіональні відділення МАУП ви можете дізнатися за посиланням.

Якщо ви хочете стати частиною великої та дружньої сім’ї МАУП, долучитися до навчального процесу в легендарному українському виші та отримати знижку 20% на навчання, ласкаво просимо на відвідини Дня відкритих дверей, що відбудеться 18 травня з 9:00 до 14:00. Задля власної зручності радимо попередньо зареєструватися на спеціальному сайті Дня відкритих дверей.

Приходьте до МАУП та станьте на крок ближче до своєї мрії!

Телефони приймальної комісії: (044) 490-95-05, (044) 494-47-47.

Відкрийте себе в МАУП!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
16.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
https://petition.president.gov.ua/petition/62658.
Цікаво,
чи ваш випускник Володимир Гройсман так само приходив на сесії, як на річні звіти уряду? І чи він сам забрав диплом, прислав за ним свого помічника, чи, можливо, ви принесли йому диплом на Вінницький ринок?
HPD
Просто цікаво за рахунок чого МАУП надає знижки? За рахунок збільшення плати для інших студентів? Зменшення видатків на навчання? Якщо зменшення видатків, то яких? Урізанні зарплати викладічів? Відключенню енергоносіїв? Підозрюю, що данна знижка - відразу прорахована в калькуляції оплати. Тобто одні студенти платять за інших.
Keso
Хотів би освіту з права отримати, але з реєстрацією на ЗНО в цьому році на встиг( Побачимо, що на дні відкритих дверей розкажуть, може ще й у цьому році вступлю. Судячи з інформації, всі умови для навчання є. А ще й польский диплом - непоганий бонус, ніде більше не зустрічав
Так прямо й пиши,
Для Keso: що хотів би отримати диплом про вищу освіту. Ти потрапиш саме туди. У МАУП такі дипломи всім безЗНАньщикам видають.
Валерия
Почему Вы так агрессивны?) Человек всего-навсего озвучил свое мнение, а Вы вместо конструктивной критики переходите на личности и грубость) Давайте друг друга уважать, в одной стране живем все-таки)
Рома
Тому що він бидло.
Коментувати