Вища освіта без ЗНО: літній набір розпочато
PR

Міжрегіональна Академія управління персоналом запрошує на навчання за освітніми програмами без ЗНО

Вища освіта без ЗНО: літній набір розпочато

Якщо минулого року ви не вступили до університету через недостатню кількість балів з незалежного оцінювання або в дорослому віці вирішили отримати першу чи другу вищу освіту – вам допоможе Міжрегіональна Академія управління персоналом. Завдяки МАУП ви маєте змогу стати студентом найбільшого недержавного навчального закладу України без сертифікату ЗНО.

Міжрегіональна Академія управління персоналом запрошує абітурієнтів на навчання за освітніми програмами без ЗНО, а саме – здобуття вищої освіти за спільною програмою Університету менеджменту у Варшаві (Польща) та МАУП. Сертифікат ЗНО для вступу до Університету менеджменту не потрібен! Зарахування відбувається на основі атестату про повну середню освіту та за результатами співбесіди. Закінчивши перший курс, кожен студент може обрати навчання на другому курсі в МАУП, або продовжити навчання до ступеню бакалавра в Польщі.

Навчальний процес по спільній програмі ведеться за такими спеціальностями:

  • Інженерія програмного забезпечення (бакалавр);
  • Менеджмент (бакалавр);
  • Філологія (бакалавр);
  • Облік і оподаткування (бакалавр);
  • Право (бакалавр/магістр);
  • Економіка (бакалавр/магістр);
  • Психологія (бакалавр/магістр);
  • Туризм (бакалавр/магістр);
  • Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії (бакалавр/магістр).

Які переваги ви отримаєте за умови такого навчання? По-перше, ви маєте можливість отримати два дипломи про вищу освіту – український і польський, що дасть вам змогу отримати чудову роботу як в Україні, так і за кордоном. По-друге, навчання по інтегрованій програмі ведеться також і у заочній формі, отже студенти можуть поєднувати навчання з роботою. І наостанок, вам не доведеться витрачати час та нерви на незалежне оцінювання.

Більше інформації про освітню програму ви можете дізнатись за посиланням.

Поспішайте за своєю мрією до МАУП за адресою: м. Київ, вул. Фрометівська, 2.

Приймальна комісія: (044) 490-95-05, (044) 494-47-47.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
11.04.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дякуючи МАУП,
кожен дебіл може отримати диплом про вищу освіту.
Оксана
Сумно, що зараз тільки в приватних університетів є така розкіш, відмовитись від ЗНО на користь європейських практик. Коли вже в нас в Україні буде нормальна система вступу до ВНЗ?.. Чекаємо на реформи...
Галина
Для Оксана: що означає "нормальна"? Зараз якраз і є нормальна система. за якої розумні діти вступають на бюджет за конкурсом. Не особливо розумні будь-куди на контракт, а дибіли, які не спроможні два слова зв’язати та 2+2 додати моуть за власні гроші вчитись де завгодно, хоч і на помийці, крім акредитованих в Україні вишів.
Оксана
Нв 1 курс без зно не вийде.
Коментувати
Павловський
Це дуже вдала альтернатива зокрема для тих, хто отримав середню освіту давно, а вищу хоче отримати сьогодні. Бо ж навряд чи в багатьох дорослих людей є бажання влаштовувати собі back to school і витрачати час на ті тести.
Оксана
Для Павловський: ага, тільки треба в Польщі провчитись рік і не завалиться. Що дуже важко. Маю досвід. Вчитись важко. Мова навчання не легка.
Коментувати